Ticaret Borsası’na Ziyaret | Bandirma.com.tr

1 Aralık 2023 - 02:57

Ticaret Borsası’na Ziyaret

Ticaret Borsası’na Ziyaret
Son Güncelleme :

19 Kasım 2019 - 10:09

305
google haberler

Güney Kore’li iş heyeti Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek bölge tarımı ve hayvancılık faaliyetleri hakkında incelemelerde bulunarak bilgi edindiler.

Kore Cumhuriyeti Yerel İdari Birliği Türkiye Temsilcisi Yongdurk Park, Human Controls. Co. Ltd. Ceosu Kim Geon Woo ve Vision Kültür Turizm Araştırma Geliştirme San. Tic. Ltd. Şti. Direktörü Kwanghae Choi borsamızı ziyaret ettiler. Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Başkan Yardımcısı Muzaffer Zengin, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Turan, Can Ata Tan ve Genel Sekreterimiz Ertunç İşbay ile bir araya gelen heyet yem hammaddeleri konusunda bilgi alışverişinde bulundular. Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Borsamızın faaliyetleri, Bandırma ve bölge ekonomisi ile hayvancılık uygulamaları hakkında bilgiler verdi.

Şehit Mehmet Günenç’e İlgi

Kore savaşında Şehit Düşen Kahraman Türk Subayımız Topçu Üsteğmen Şehit Mehmet Günenç’in Borsamızın elektronik satış salonunda sergilenen fotoğraflarını ve Kore devleti tarafından verilen kahramanlık nişanını gören Kore’li büyük ilgi gösterdiler. Ve Şehit Mehmet Günenç hakkında bilgi edindiler.

Gerçekleşen ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren heyet borsamız yönetimine teşekkür ederek veda ettiler.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x