Temiz Oda

29 Ocak 2020 Çarşamba, 14:13

Bir sistem olarak çalışan ve içerisinde yer alan endüstriyel ürünleri korumaya alan temiz oda panelleri, oldukça kaliteli maddelerden elde ediliyor. Bu odaların kullanım amacı tamamen endüstriyel ürünleri korumaktır. Hem sıcaklığı korumak hem nem dengesini ayarlamak hem de basıncı azaltmak ya da yükseltmek için ayarlanan bu odalar, oda içerisinde bulunan toz zerreciklerinin dahi ortamdan uzaklaştırılmasına yardımcı oluyor.

Temiz Oda Havayı Temizler

Temiz oda panelleri, ortamı temizlemek, toz zerreciklerini uzaklaştırmak ve içerisinde yer alan ürünleri uzun ömürlü olarak korumak amacıyla üretiliyor. Endüstriyel ürünler çok çabuk bozulabilen ve kokmaya başlayan bir yapıya sahiptir. Bunu engellemek ve endüstriyel ürünlerin daha sağlıklı ve hijyenik kalmasını sağlamak amacıyla soğuk oda olarak da adlandırılan temiz paneller üretilir.

Temiz Oda Nerelerde Kullanılır?

Sanayiden tekstile, laboratuvarlardan kök hücre bankalarına, kordon bankacılıklarından otomatik sanayiye, gıda üretim alanlarından elektronik alanlara varana kadar geniş çaplı şekilde kullanılan bu temiz oda panelleri hakkında daha detaylı ve doğru bilgileri http://termotes.com/temiz-oda-sistemleri/ adresinden alabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x