Tek Taş Pırlanta

02 Temmuz 2020 Perşembe, 11:26
lizay pirlanta tektas yuzukler DR10215 1558692494 1
google news takip et mobil

Zarif ışıltıları bir arada yansıtan tek taş pırlanta modelleri oldukça ilgi çekicidir. Dört mevsim boyunca severek kullanılan modeller bayanlara hitap etmektedir. Şık ve zarif parçalar taş tasarımını ön sıraya çıkarmaktadır. Tek taşın özel tasarımı parmaklarınıza ilham verecek. Evliliğin simgesi olan modeller ile kendinize özel bir görünüm sunacaksınız. Tek taşın ışıltısı sizleri zarif gösterecektir.

Doğal malzemeden üretilmiş pırlanta modelleri bayanlar için tasarlanmıştır. Bayanların sağlığına zarar vermeyen parçaları her zaman tercih edebilirsiniz. Beyaz ve sarı altın yapıları ile modern bir zarafet sunacaktır. Hassas taş yapıları ile ışıltıyı sürekli üzeriniz de taşıyacaksınız. Her ürün farklı fiyatlara sahiptir. Kullanılan taşın büyüklüğü ve modeli fiyatı etkilemektedir.

Tek Taş Pırlanta Modelleri

Geniş skalaya sahip tek taş pırlanta modelleri ile tarz sahibi olabilirsiniz. Bayanların değişmeyen parçaları tek taşlar zarifliği her zaman sunmaktadır. Elmasın özel olarak işlenmesi sonucu bu parçalar meydana gelmiştir. Sıra dışı elmas taşların oluşturduğu bu parçalar oldukça kullanışlıdır. Tüm tek taş modellerine https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzuk web sitesi üzerinden göz atabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x