TAMAM MI DEVAM MI?

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ile yola devam mı tamam mı?

12 Ocak 2019 Cumartesi, 11:45

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkan Adayının 16 Ocak’ta yapılacak parti MYK toplantısında belirleneceği öğrenildi.

Geçtiğimiz aylarda yapılan 6 farklı MYK toplantısında sürekli bir sonraki toplantıya ertelenen kamuoyunda merakla öğrenilmeyi beklenen Balıkesir’in en büyük ilçesi Bandırma adayının 16 Ocak’ta yapılacak parti MYK toplantısında belirleneceği öğrenildi. Bandırma CHP kaynaklarından Bandirma.com.tr’nin ulaştığı bilgilere göre önümüzdeki hafta çarşamba günü yapılacak toplantıda içerisinde İstanbul, İzmir ve Balıkesir’in ilçelerininde aralarında bulunduğu İyi Parti ile ittifak yapılan şehirlerin karara bağlanacağı öğrenildi.

BANDIRMA’NIN KADERİNİ BELİRLEYECEK KARAR?

Son yapılan seçimlerde sol oyların yüksek olduğu Bandırma’da; CHP için MYK toplantısında Bandırma‘nın adeta kaderi oylanacak. Mevcut CHP Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza partisinin MYK’sında güven oyu olabilecek mi yoksa CHP 40 ilden büyük oy deposu Bandırma’da yeni bir isimle mi yola devam diyecek. Bandırma’ın yönetim kaderini belirleyecek kararın sonucu 16 Ocak’ta belli olacak…

Haber : Bandirma.com.tr / ONUR KUTLU

AK PARTİ İLÇE ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

 

Bir önceki yazımız olan ELEKTRİK FATURANIZI %10 İNDİRİMLİ ÖDEMEK İSTERMİSİNİZ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x