SULU BACA FİLTRESİ İLE DAHA TEMİZ BİR ÇEVRE

13 Şubat 2018 Salı, 12:23

Balıkesir Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kaloriferli siteler tarafından zorunlu baca filtresi kullanımı zorunluğu yönetmeliğinde pilot bölge seçildi.

Güney Marmara’nın il statüsündeki tek ilçesi Bandırma’da da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kaloriferli siteler tarafından zorunlu baca filtresi kullanımı yönetmeliği derhal uygulamaya konularak şehrimizdeki kaloriferli sitelerin bacalarına sulu baca filtresi takılmaya başlandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Su-Kal Isı San ve Tic. Ltd. Şti. adına şirket yöneticisi Murat Çoban “Bandırma’da kömür ve fuel-oil ile ısınan kaloriferli sitelerin yöneticilerini bilgilendirerek daha temiz bir çevre ve daha güzel yarınlar için bilgilendiriyoruz. Firmamızın ürettiği %100 316 kalite krom çelik saçtan sulu baca filtresi Merkezi sistem apartman, site ve kooperatif kazanlarında, Okullar, yurtlar, oteller ve hastane kazanlarında, Fabrika kazanlarında,Pide ve ekmek fırınları tarafından tercih edilmektedir. 41 yıllık bölgemizdeki tecrübemiz ile güvenli ürün ve kaliteli hizmet anlaşımız ile hizmete devam ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan TROİA YILI ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri