Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SULU BACA FİLTRESİ İLE DAHA TEMİZ BİR ÇEVRE

Balıkesir Çevre ve Şehircilik

Balıkesir Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kaloriferli siteler tarafından zorunlu baca filtresi kullanımı zorunluğu yönetmeliğinde pilot bölge seçildi.

Güney Marmara’nın il statüsündeki tek ilçesi Bandırma’da da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kaloriferli siteler tarafından zorunlu baca filtresi kullanımı yönetmeliği derhal uygulamaya konularak şehrimizdeki kaloriferli sitelerin bacalarına sulu baca filtresi takılmaya başlandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Su-Kal Isı San ve Tic. Ltd. Şti. adına şirket yöneticisi Murat Çoban “Bandırma’da kömür ve fuel-oil ile ısınan kaloriferli sitelerin yöneticilerini bilgilendirerek daha temiz bir çevre ve daha güzel yarınlar için bilgilendiriyoruz. Firmamızın ürettiği %100 316 kalite krom çelik saçtan sulu baca filtresi Merkezi sistem apartman, site ve kooperatif kazanlarında, Okullar, yurtlar, oteller ve hastane kazanlarında, Fabrika kazanlarında,Pide ve ekmek fırınları tarafından tercih edilmektedir. 41 yıllık bölgemizdeki tecrübemiz ile güvenli ürün ve kaliteli hizmet anlaşımız ile hizmete devam ediyoruz.

nev bandırma