Son Dakika
15 Aralık 2018 Cumartesi

STRATEJİK PLAN HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

10 Kasım 2017 Cuma, 08:42

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinin 2019-2023 yılları Stratejik Planının oluşturulması çalışmaları kapsamında Stratejik Plan Hazırlık Çalıştayı Grand Asya Otel’de gerçekleştirildi.

Çalıştaya, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Üniversitenin Stratejik Plan Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Sarı, akademik ve idari birimlerin yöneticileri ile stratejik plan hazırlık komisyonlarında görev alan personellerden oluşan toplam 80 kişilik bir ekip katıldı.

Toplantının başlangıcında, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir stratejik planın önemi, bugüne kadar gerçekleştirilen çalışmalar ve gelinen son durum hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Ardından üniversitesinin Stratejik Plan Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Sarı, stratejik plan hazırlık çalışmaları hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Sunum sonrasında da gün boyunca süren çalışmaların moderatörlüğünü yürüttü.

Tüm birimlerden akademik ve idari yöneticiler ile stratejik plan hazırlık komisyonu üyelerinin katıldığı çalıştayda, üniversitenin mevcut durumunu ortaya koymak amacı ile SWOT analizi yapıldı. Çalıştayda ayrıca üniversitenin misyonu, vizyonu ve temel değerleri hakkında çalışma gerçekleştirildi.

Bir önceki yazımız olan ÖNDER: "AŞILI CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİNDE ÖRNEK VE LİDER BİR KONUMDAYIZ" başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri