Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Stratejik Plan Belirlendi

18 Ağustos 2014 Pazartesi, 20:26

Bandırma Belediyesi’nin 2014-2019 dönemini kapsayan Stratejik Plan toplantısı Belediye Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın Başkanlığını yaptığı toplantıda bütün daire müdürleri hazır bulunurken Bandırma Belediyesi’nin yeni dönemle ilgili yol haritası belirlenmiş oldu.

Yapılan toplantı kapsamında Bandırma Belediyesi bünyesinde yer alan daire müdürlüklerinin 5 yıllık sürede yerine getireceği hizmet ve çalışmaların planlanması ve yönetimi üzerinde duruldu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dursun Mirza Bandırma Belediyesi’nin yeni dönemle birlikte yerine getireceği hizmet ve çalışmaların neler olduğunu, Stratejik Planla bu çalışmaların nasıl ve neden yapılması gerektiğiyle ilgili bir yol haritasını ortaya koyduklarını söyledi.

Mirza: “Herkesin bildiği gibi Stratejik Planlama bir organizasyonun ne olduğunu, ne yaptığını ve neden yaptığını şekillendiren ve ona bu konularda kılavuzluk yapan temel kararları ve eylemleri geleceğe odaklı olarak üreten sistemli çabadır. Bizde bu tanım kapsamında Belediyemizin 2014-2019 yılları arasında bütün daire müdürlüklerimizle birlikte bu planlamayı kapsayan toplantımızı gerçekleştirdik” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr