SPA ve Masaj Hediyesi için Tek Adres: Bodo | Bandirma.com.tr

8 Aralık 2023 - 20:11

SPA ve Masaj Hediyesi için Tek Adres: Bodo

SPA ve Masaj Hediyesi için Tek Adres: Bodo
Son Güncelleme :

18 Haziran 2022 - 21:56

242
google haberler

İş yerinizde ya da özel yaşamınızda stres ve yoğunluk yaşadığınızda ister istemez fiziken ve ruhen yıpranır, olumsuz yönde etkilenirsiniz. Bu gibi zamanlarda eve dönüp sıcak bir duşla rahatlamak istersiniz. Sonra artık bedeninizde ufak ağrılar da oluşmaya başlar ve evde kimden rica edebiliyorsanız biraz masaj yapmasını rica edersiniz. Örneğin annenizden rica ettiğinizde daha masaja başlar başlamaz rahatladığınızı hissedersiniz ancak profesyonel bir masaj kadar rahatlatıcı olmayabilir. Bizlerin en çok yüzleşmek zorunda kaldığı meseleler bunlar iken bu konuyu sürprizlerimize neden yansıtmayalım? Doğum günü, ilk iş kutlaması, mezuniyet kutlaması, Yılbaşı, Sevgililer Günü derken sevdiklerimizi sürprizlerle sevindirmek istediğimiz onca gün var. O halde bu günleri iyi değerlendirmemiz gerekecek. Sizi o çok rahatlatan sıcak su ve masaj, eminiz sizin gibi durumlar yaşayan sevdiklerinizi de çok ama çok sevindirecektir. Böyle farklı ve faydalı sürprizleri sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, Türkiye’nin sıra dışı hediye mağazası, bodo.com ile tanışın. Hijyen ve kalite standartları yüksek kurumlarla çalışan bodo’dan, sevdiklerinizin derdine derman olacak pek çok masaj bulabilirsiniz.

Mix Masajı

bodo, pek çok kurumdan yüzlerce hediyeyi sunmadan önce sizler için test edip kalitesinden emin olduktan sonra içeriğine ekliyor. Üstelik bilmek istediğiniz her detayı bulabileceğiniz deneyim anlatımlarını da kendi ekibi tarafından deneyimden çekilen, orijinal görsel içeriklerle destekliyor! Kısaca özetlemek gerekirse hem kendiniz hem de sevdikleriniz için burada pek çok farklı deneyimi keşfediyor, satın alıp özel sunumlarıyla hediye edebiliyorsunuz. Mix masajı, keyifli masaj deneyimleri arasında yer alan farklı masaj türlerinin karışımı https://bodo.com/tr/go/mix-masaj/. Fiyatlar ise kurumların sunduğu kendi fiyatlarıyla aynı yani detaylarıyla inceledikten sonra güvenle satın alabilirsiniz. Mix masajı deneyimi için toplamda 2.5 saat süreniz var. 1 saati masajla geçtikten sonra kalan zamanınızı SPA merkezinin diğer hizmetleriyle faydalanmak için harcayabilin diye. Üstelik her bütçeye uygun fiyat seçenekleri de göz kamaştırıyor. bodo dan Mix Masajı hediyesi alan 18 yaşından büyük olan herkes bu keyfi yaşayabilir.

Mix Masajı nasıl geçer?

Anadolu yakasında bulunan SPA salonuna gidin. Öncesinde rezervasyon işlemini mutlaka yaptırın. Havlu, peştamal, terlik gibi malzemeleri buradaki çalışanlar sizin için sağlayacaktır o yüzden yanınızda getirmenize gerek olmaz. Masajı yapacak olan masör, sizi ayrı bir masaj salonuna götürür. İstekleriniz ve sağlığınızda şikayetçi olduğunuz durumları dile getirirsiniz. Tay, spor, klasik ve tedavi masajından oluşan karışık masaja geçilir ayrıca manuel terapide uygulanacaktır. Sizi rahatsız eden boyun, bel, sırt ve bacaklarınızdaki ağrılara iyi gelen bir uygulamadır.  Masajınız bittikten sonra dilerseniz daha iyi gevşemek adına: hamam, sauna ve jakuzi hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Dinlenin, keyif çatın, gevşeyin bodo ile huzuru yakalayın.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x