SON SÖZ ÜYELERDE…

09 Nisan 2018 Pazartesi, 12:08

Bölgemizin en büyük sivil toplum kuruluşlarından Bandırma Ticaret Odası’nda seçim heyecanı bu sabah itibari ile başladı.

Aylardır bölgemiz ticaret erbaplarında heyecan yaratan seçim yarışında bugün sona geliniyor. Sabah saat 09:00’da başlayan heyecanlı yarışta Mavi Grup’ta mevcut Başkan Mehmet Kılkışlı ekibi istikrar, Turuncu Grupta ise Gürkan İlgin ve ekibi yenilik misyonları ile ön plana çıkıyorlar. Günlerdir sosyal medya hesaplarındaki tanıtım çalışmalarının son dönemeçte sokak afişlerine döküldüğü heyecanlı başkanlık yarışında bugün son kararı Bandırma Ticaret Odası’nda üyeler verecek.Saat 17:00’dan itibaren sonuçları Bandirmaninsesi.com SEÇİM ÖZEL SAYFASINDAN TAKİP EDEBİLECEKSİNİZ.

MEHMET KILKIŞLI OYUNU KULLANDI

Mevcut Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı bu sabah itibari ile oyunu 17.meslek komitesinde kullandı. Kılkışlı yaptığı açıklamada “Bandırma Ticaret Odası’nda istikrar için gücümüzü, birliğimizi ve enerjimizi “Bandırma İçin Mavi” de birleştirmek adına 17.Meslek Komitesinde oyumu kullandım. Bölgemiz için hayırlı olsun.” dedi.


KATILIM YÜKSEK!

1800’e yakın üyenin oy kullanacağı seçimde sabah saatlerinden itibaren katılımın yüksek olduğu gözlendi.

BANDIRMA TİCARET ODASI SEÇİM SONUÇLARI

Bir önceki yazımız olan ARIDAN GELEN ŞİFA APİTERAPİ MERKEZİ İÇİN EDREMİT ADAY başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri