Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Son Dakika…Ozan Onur’a Silahlı Saldırı

30 Nisan 2014 Çarşamba, 15:28

Son Dakika…Ozan Onur’a Silahlı Saldırı

Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur’a silahlı saldırı gerçekleşti.

Alınan ilk bilgilere göre Onur Bandırma Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. 

hasan-kandemir

İşte Ozan Onur’a Saldırının Nedeni

DETAYLAR

Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur öğle saatlerinde Sunullah Mahallesi’nde kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi tarafından silahlı saldırıya uğradı.

Ozan Onur Sunullah Mahallesi bir sitenin yol problemini incelemek için gittiği yerde uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralandı. Ayağına 3 kurşun isabet eden Onur Bandırma Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Yapılan ilk müdahalenin ardından genel cerrahi servisinde müşahede altına alındı. Saldırıdan dolayı 1 kişinin yakalandığı olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Ayağının 3 yerinden yaralanan Ozan Onur’un alınan ilk bilgilere göre sağlık durumunun iyi olduğu yönünde. Bandırma Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan Onur’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, olayın fail yada sorumlularını şiddetle kınıyoruz.

Bandirma.com.tr

Ozan Onur’un Doktorlarından İlk Açıklama

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr