Bandırma Reklam Ajansı

Sıfır Kalitesinde Yenilenmiş Cep Telefonu ve Cihazlar

12 Temmuz 2021 Pazartesi, 18:34
sifir kalitesinde yenilenmis cep telefonu ve cihazlar bandirma.com.tr
google news takip et mobil

EasyCep, yenilenmiş telefon piyasasında hizmet sunan bir pazar yeridir. Buradan sıfır telefon kalitesinde telefon, tablet, bilgisayar satın alınabilir. Elindeki ürünleri satmak isteyenler de EasyCep üzerinden satışa sunabilir. Satışı yapılacak telefon ve diğer cihazlar EasyCep’in uzman çalışanları tarafından görülür, gerekli testleri yapılır ve EasyCep garantisiyle alıcıya teslim edilir. Bu yönüyle firma üzerinden yapılacak tüm alışverişler güvenli ve bir yıl boyunca garantilidir.

Başka Satıcılardan Gelen Cihazlar Nasıl Test Edilir?

EasyCep üzerinden satış yapmak isteyen kişiler “telefon sat” butonunu kullanarak satmak istediği cihazın bilgilerini sisteme girer. Buradaki seçenekler içinde marka ve model bilgileri bulunan cihazların satışı mümkün olacaktır. Eğer model bilgileri seçenekler içinde yoksa EasyCep üzerinden satış yapılamayacak demektir.

İstenen bilgiler eksiksiz olarak girildiğinde EasyCep sistemi bir fiyat teklifi verir. Eğer verilen teklif satıcı için de uygunsa ücretsiz kargo ile ürün EasyCep operasyon merkezine gönderilir. Burada yapılan testler ve yenilemeler sonunda cihaz satışa hazır olur ve web sitesinde bilgileri yer alır. Cihazlardaki verilerin tamamı kalıcı olarak silindikten sonra satışa sunulur.

Satılan Yenilenmiş Telefonların Kozmetik Durumları

Yenilenmiş telefon pazar yeri niteliğindeki EasyCep’te telefonlar üç ayrı kozmetik sınıfta değerlendirilir. Bu sınıflar şunlardır:

  • Mükemmel: Bu sınıftaki telefonların sıfır bir telefondan farkı yoktur. Bütün sistemleri ve fonksiyonları çalışır. Çizik, ezik ve benzeri hasarlar yoktur.
  • Çok iyi: Kozmetik yönden derin olmayan birkaç çizik bulunur. Bütün fonksiyonları çalışır durumdadır.
  • İyi: Kozmetik olarak bazı çizikler olabilir. Bütün fonksiyonları ve sistemleri çalışır durumdadır.

Sitede bilgileri verilen telefon ve diğer cihazlar hakkında yapılan değerlendirmeler bu esaslara göre yapılır.

12 Ay Garanti Özelliği

EasyCep üzerinden satışı yapılan tüm ürünler 12 ay garantilidir. Ürünler başka satıcılar tarafından satılsa dahi firmanın operasyon merkezinde incelenir, test edilir ve firmanın standartlarına uygunsa satışa sunulur. Her ürün EasyCep’e ait kutularda garantili olarak teslim edilir. Dolayısıyla satılan satılan tüm ürünler için sorumluluk alınır. Kullanıcı hataları dışındaki problemler garanti kapsamında ücretsiz olarak giderilir.

Site üzerinden yapılan teslimatların hepsinde ücretsiz kargo imkanı sunulur.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x