SELİM PANÇ HAZIR KITA

06 Nisan 2020 Pazartesi, 12:11
google news takip et mobil

Sağlık çalışanlarının virüse karşı yüz yüze büyük bir savaş verdiğine dikkat çeken CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr. Selim Panç, “Hekim konusunda ihtiyaç olursa seve seve giderim. Sağlık çalışanlarımızın yanında yer almak bizim için onurdur” dedi.

“BANDIRMA İMECE USULÜYLE ÇALIŞIYOR”
Bandırma’nın sağlık çalışanlarına destek olabilmek amacıyla imece usulüyle çalıştığını belirten Panç, “Belediyemiz, üniversitemiz, Ticaret Borsası, Ticaret Odası, iş dünyası, kadınlarımız, öğrencilerimiz herkes elinden geldiğince destek olmak amacıyla, evinde maske yapanda var, okulda dezenfektan üreten de. Belediye ve iş dünyası gibi malzeme desteği yapanda var evinde kurabiye kek yapıp götürende. Hep birlikte büyük bir sınavı, başarıyla veriyoruz” diye konuştu.

“SAĞLIKTA ŞİDDET YASASI ÇIKMALI”
Sağlık çalışanların virüsle yüz yüze büyük bir savaş verdiğine dikkat çeken Panç, hekime ihtiyaç olması halinde her zaman göreve hazır olduğunu söyledi. Panç, “Devlet Hastanesi Başhekimimiz Ethem Karpuz’la telefonda konuştuk. Büyük bir özveriyle çalışıyorlar. Kendisine de söyledim, eğer hekime ihtiyaç olursa orada görev yapmak bizim için onurdur. Fırsat bulduğumuz her zaman hastanedeki sağlık çalışanlarını ziyaret ediyorum. Verdikleri mücadele için onlara çok teşekkür ediyorum” dedi. Panç, sağlık çalışanlarına yapılacak en büyük jestin, Sağlık Bakanlığının daha önceden hazırladığı ve hala yürürlüğe koymadığı sağlıkta şiddet yasasının çıkartılması olacağını dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan 2020 TURİZM SEZONU NE ZAMAN AÇILACAK ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x