Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Şekerci’ye Şöförlerden Tam Destek

24 Mart 2014 Pazartesi, 11:37

SOFERLERAk Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci Bandırma Ulaşım A.Ş. ve Bandırma Şöförler ve Otomobilciler Odası ortak proje tanıtım toplantısında vatandaşlarla buluştu.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu’nun da katıldığı etkinlikte vatandaşlar Recep Şekerci’ye tam destek sözü verdi.

Katıldığı her toplantında Bandırma’ya katma değer katmak adına projelerini anlatan Şekerci ”2019 vizyonunda Bandırma için projelerimiz hazır. Biz bahane değil proje üretmek ve ürettiğimiz bu projeleri hayata geçirmek adına göreve hazırız. Bandırma’nın sahilinden tüm mahallelerine, köylerine kadar hem sosyal hem de Bandırma yararına kullanılacak projelerimizle önce istihdamı öngördük. Bizim projelerimizle Bandırma’nın çocukları iş bulacak. Bundan 10 yıl öncesinde bizim başlattığımız projeleri bugün sahiplenenler geride kalan 5 yılda bizim dönemimizden 63 Milyon TL Bandırma’ya daha fazla para gelmesine rağmen Bandırma’da tek bir çivi bile çakamadılar. Seçime 5 ay kala bir animasyon proje ile şimdi karşınıza çıkıp sizlerden yeniden bir 5 yıl daha istiyorlar. Ama biliyorum ki sizler bunlara inanmayacaksınız. Bandırma’nın sınarları yeni büyükşehir yasası ile 6 kat daha fazla büyüdü. 100 kilometrekarelik bu alana hizmet üretemeyenler 600 kilometrekarelik yeni Bandırma’ya nasıl hizmet edecekler. Bu yüzden 30 Mart’ta seçiminizi bizden yana yapın ve Bandırma’yı yeniden Ak belediyecilikle buluşturalım” dedi.

“ŞÖFÖR ARKADAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ”

Recep Şekerci “Bize bu tanıtım organizasyonunu sağlayan Ulaşım A.Ş. ve Bandırma Şöförler ve Otomobilciler Odası yönetimine teşekkür ediyorum. Bizim tek derdimiz var oda bu şehre hizmet etmek. Bandırma’da şehir içi ulaşımı rahatlatmak adına bizim çözümlerimiz hazır. Göreve geldiğimizde hem sizlerin işini kolaylaştırmak, hem Bandırma’ya daha iyi hizmet götürmek ve bizim tek derdimiz olan Bandırma insanına yeni iş sahaları açmak adına gerekli düzenlemeler yapacağız. Bunu 30 Mart’ta birlikte başaracağız.” Dedi.

“KİMSENİN EKMEĞİ İLE OYNAMAYACAĞIZ”

Şekerci konuşmasının devamında “Belediye personelimizin kalbi rahat olsun bizim kimsenin ekmeği ile oynama gibi bir derdimiz yok. Herkes görevine kaldığı yerden devam edecek.” dedi.

 

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr