Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Şekerci “Bandırma’ya Yeniden Anons Sistemini Getireceğiz

21 Mart 2014 Cuma, 10:00

SEKERCI-KOYAk Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci 600 Evler Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

600 Evler Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımızın istek ve sorunlarını dinleyen Recep Şekerci bu bölgeyi yaşadığı tecritten kurtaracağının sözünü verdi. Şekerci yaptığı konuşmada “Biz yola çıkarken ilk olarak Bandırma’nın nabzını mahalle muhtarlarımızı dinleyerek ölçtük. 600 Evler Mahallesi Muhtarımızı da ziyaret edip istek ve sorunlarını dinledik. 600 Evler bölgesinin sorunlarını çok iyi biliyoruz ve bu sorunları çözmek için projelerimiz hazır. İlk olarak 600 Evler Mahallesi’ni yaşadığı tecritten kurtararak yaşanabilir bir semt haline getireceğiz. Alt geçit ve üst geçit sorunlarınıza çözümlerimiz hazır. Mevcut üst geçide asansör sistemi yapılarak yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştıracağız. Alt geçiti her yağmurda su baskınlarından kurtarmak için bu bölgede alt yapı için gerekli düzenlemeler yapacağız. “

600 EVLER BÖLGESİNE DALÇIK

600 Evler Mahallesi’ne bir adet dalçık geçit sözü veren Şekerci “Mahallenizde yaşamı kolaylaştırmak için projelerimiz hazır. 600 Evler Mahallesi’ne bir dalçık yaparak araç trafiğini rahatlatacağız.”

ASFALT ONARIM

“Asfalt ve parke taş bakım ve onarımı için belediyede özel bir ekip kuracağız. Bu ekip sadece asfalt ve parke taş bakım ve onarım için çalışacak ve en geç bir hafta içerisinde kazılan bozulan yollarınız asfaltlarınız onarılacak.”

“BELEDİYE ÖZEL HASTANE GİBİ ÇALIŞACAK”

“Belediyeden içeri girdiğinizde sizi özel hastanelerdeki gibi karşılayacaklar isterseniz size çalışanlarımız eşlik edip işlemlerinizi gerçekleştirecekler istersenizde size izzet-i ikramda bulunup sizin yerinize onlar işlemlerinizi gerçekleştirecek.”

BANDIRMA’YA YENİDEN ANONS SİSTEMİNİ GETİRECEĞİZ

“Bandırma’nın herhangi bir mahallesinde vefat eden vatandaşımızdan kimsenin haberi olmuyor. Bu yüzden böyle bir iletişimsizlik ortamı oluştu Bandırma’da. Biz bunu göreve geldiğimizde çözeceğiz Bandırma’da yeniden anons sistemini getireceğiz.”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr