Son Dakika
17 Aralık 2017 Pazar

Sebzeci Esnafından Cumartesi Pazarına Boykot Kararı

21 Ağustos 2014 Perşembe, 13:14

Bandırma Meyveciler, Sebzeciler, Balıkçılar Esnaf Odası Başkanı Ayhan Gürel Eylül Gazetesi’ne yaptığı açıklamada bugün yapılacak kura çekimlerine ve  Cumartesi günü kurulacak pazara Bandırma Meyveciler, Sebzeciler, Balıkçılar Esnaf Odası olarak katılmayacaklarını açıkladı.

Gürel yaptığı açıklamada;

“Cumartesi günleri 700 esnaf araçlarıyla beraber bu sokaklara gelecekler.Dar sokaklar bu yükü kaldıracak genişlikte değil. Pazarcı esnafı mallarını bu dar sokaklardan geçirerek boşaltamazlar. 16 sene evvel pazarcı esnaf sayısı az olduğu için o sokaklarda Pazar kurulabiliyordu. Ancak şimdi 700 esnaf o sokaklara sığmaz.Esnafın geceleri mallarını indirip yüklerken çıkaracağı gürültü orada yaşayan Bandırmalıları rahatsız edecektir. Yine o gün Bandırma’nın bu sokaklarına ne itfaiye, ne ambulans ne de cenaze araçları girebilecektir. Ayrıca o sokaklarda dükkanı olan esnaflar ile de sorunlar çıkacaktır. O esnaf arkadaşlarımız dükkanları önlerini kendilerine isteyecektir.Bizde Oda olarak bu sıkıntılarımızı Başkan Mirza’ya ilettik. Ancak dikkate alınmadığımızı gördük. İnsanlara rağmen iş yapılamaz. Öncelikle esnafımızın sıkıntıları çözerek, ikna edilmesi gerekirdi. Bizler de pazarcı esnafı olarak bizi dikkate almayanları protesto ediyoruz.Bunun için bugün yapılacak kura çekimine katılmayacağız. Ayrıca Bandırma Belediyesine sesimizi duyurmak için Cumartesi günü kurulacak pazara Bandırma Meyveciler, Sebzeciler, Balıkçılar Esnaf Odası olarak katılmayacağımızı Bandırma halkına deklere ediyoruz. “ dedi.

Eylül Gazetesi

Başkan Mirza Pazarcıların Taleplerini Değerlendirdi

Başkan Mirza’dan Pazarcı Esnafına Sağ Duyu Çağrısı

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr