Bandırma Reklam Ajansı
bandirma.com.tr

ŞAHİN “İBRAHİM PALAZ’IN YAPTIĞI CAMBAZLIK”

14 Ocak 2021 Perşembe, 10:18
bandirma.com.tr 12
google news takip et mobil

Ocak ayı Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde hizmet alamadığını öne süren Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ın Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede yapılan hizmetlerin üzerine Gönen Belediyesi’nin amblemlerini yapıştırdığı ortaya çıktı.

Başkan Palaz’ın bu uygulamasına Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nden sert tepki geldi. AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Mehmet Birol Şahin, konuya ilişkin yaptı açıklamada, CHP Belediyeciliğinin Büyükşehir’in ilçesine yaptığı hizmetin üstüne kendi amblemini yapıştırmak olduğunu dile getirdi.

-Hukuktaki karşılığı nitelikli hizmet hırsızlığı

Gönen Belediyesi’nin bu uygulamasının Ceza Hukukuna göre “Nitelikli Hizmet Hırsızlığı” olduğunu dile getiren Şahin “ Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerin üzerine kendi belediyesinin amblemini yapıştıran Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ı kınıyor, kendisini Gönenli hemşerilerimize havale ediyorum” dedi.

-Bu ne ilk nede son olacak

Bu uygulamanın Gönenlilere yapılan bir saygısızlık ve cambazlık olduğunu vurgulayan Şahin “Daha dün Büyükşehir Meclisi’nde Büyükşehir’i eleştirip bağırırken hiç utanmadan bunları yapabiliyorsunuz? Biz bu uygulamaları Burhaniye, Edremit ve Susurluk’ta da gördük. Kendi seçmenlerini kandırmaya çalışan bu basit zihniyete yazıklar olsun. Sizin bu zihniyetinize rağmen parti ayrımı yapmaksızın sizin yönettiğiniz ilçelere hizmete etmeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Marmara Olay

Bir önceki yazımız olan BALIKESİR'DE İLK KAR DÜŞTÜ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x