Sadece Isı Kontrolü ile Bölgesel Yağlardan Kurtulmak Nasıl Fikir? Soğuk Lipoliz CoolClinic’te!

28 Nisan 2020 Salı, 22:08
SOGUK Lipoliz
google news takip et mobil

Sadece soğutma yöntemi ile bölgesel yağlarınızdan kurtulmaya ne dersiniz? Soğuk lipoliz adı verilen yöntem ile bölgesel birikimlerden uzaklaşabileceksiniz. Bu konu hakkında gerekli olan tüm detayları alanında uzman olan ve her zaman güncel kalmayı başararak hem güvenilir hem de güncel yöntemleri kullanan CoolClinic ile görüşerek öğrendik. İşte coolsculpting yöntemi ile ilgili bilinmesi gereken bütün detaylar…

Soğuk Lipoliz Yöntemi Nedir?

Soğuk lipoliz yöntemi, yağ dondurma yöntemi olarak bilinen ve fazla yağlardan kurtulmayı sağlaya bir yöntemdir. Bu uygulama sırasında bölgesel olarak soğutma yapılır ve uygulama yapılacak olan bölge -4 dereceye kadar soğutulur. Yalnızca yağ hücreleri hedef alınır ve diğer hiçbir hücre zarar görmez. Bu nedenle de güvenilirdir ve bu uygulama da gerçekten uzman olan kişiler tarafından uygulanmaktadır. Uygulamaya başvuranlar genel olarak ne kadar spor, diyet yaparsa yapsın bölgesel yağlarından kurtulamayan kişilerdir. Çünkü bu kişiler için başka çözüm yolu kalmamıştır. Bölgesel yağlar fazlasıyla inatçıdır ve k gibi yöntemlerle kolaylıkla bozulabilir. Teknolojinin hayatımıza kattığı estetik özelliklerden birisi de bu uygulamadır ve bu uygulamanın özellikle de FDA onaylı olması bütün dünyada duyulmasını sağlamıştır. Sonuç olarak da 3 ay kadar süre sonra istenilen sonuçlar gözle görülür derecede alınabilecektir.

Kimler İçin Uygundur?

Öncelikle belirtilmelidir ki uygulama için ilk kural 18 yaş kuralıdır. Bu yaş üstü erişkin sayıldığı için yalnızca bu kişilere izin verilmektedir. Hamile olanlara, bebek emzirenlere, şeker hastalarına, kanser olanlara, karaciğerinde ve böbreğinde zarar olanlara, ciltsel olarak enfeksiyon problemleri olanlara ve ilaç alerjisi olanlara uygulama önerilmez, yapılmaz. Yapılması risklidir ve kalıcı problemler oluşturabilir.

SOGUK Lipoliz

SOGUK Lipoliz

Soğuk Lipoliz Nasıl Çalışır?

Soğuk lipoliz yöntemleri, zayıflamak isteyen insanların başvurduğu ve genel olarak büyük memnuniyet oranları ile karşılaşılan bir yöntemdir. Bölgesel zayıflama uygulaması olan coolsculpting, ortalama olarak 45 dakika süren bir uygulamadır. FDA onaylı olması da sağlıksal açıdan hiçbir problem teşkil etmediğini kanıtlar niteliktedir. Bu süreçte deri altında yağ hücreleri dondurulur ve bu donmalar ile ölüm sağlanır. Donan bu hücreler zamanla daha çok ölerek yağ oranı gitgide azalır. Apopitoz adı verilen bu programlı hücre ölümleri ile ölen yağ hücreleri oran azaldıkça birikim de azalır. Bu sürecin tamamı ortalama 3 aylık bir süreçtir.

Bölgesel fazlalıklardan kurtulmak istiyorsanız ve cerrahi yöntemlerden uzak olmak istiyorsanız https://www.coolclinic.com.tr/ web sitemizi ziyaret ederek birçok detaya ulaşabilir ayrıca uzmanlarımızla görüşmeler de ayarlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2020 TURİZM SEZONU NE ZAMAN AÇILACAK ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x