ROMANYALI ÖĞRENCİLERDEN BANDIRMA BELEDİYESİ’NE ZİYARET

14 Haziran 2019 Cuma, 14:06

Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi ve Romanya’nın Suceava Kenti’nin Petru Rareş Okulu öğrenci ve öğretmenleri Bandırma Belediyesi Başkan Vekili Onur Çon’u makamında ziyaret etti.

Geleneksel Kültür Ortaklığı Projesi Kapsamında Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi’nin daveti üzerine Romanya’nın Suceava Kentinin Petru Rareş Okulu’ndan 30 öğrenci ve 5 öğretmen kentimize geldi. Proje kapsamında 30 öğrenci Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi öğrencilerinin evlerinde kalarak birbirlerinin kültürlerini tanıma şansı elde ediyor.

Kentimize dün gelen Romanyalı öğrenciler ilk olarak Bandırma Belediyesi’ni ziyarete geldi. Kentimiz ve Bandırma Belediyesi hakkında Belediye Başkan Vekili Onur Çon ve Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok’tan bilgiler aldı.

Belediye Başkan Vekili Onur Çon ve Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi öğretmen, öğrencilerine ve Romanyalı öğrenci, öğretmenlere nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan BABA, EVİN DİREĞİ- BABA, AİLEMİZİN ÇINARI- BABA CANDIR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x