Restoran Yönetimi Sistemleri | Bandirma.com.tr

29 Kasım 2023 - 16:07

Restoran Yönetimi Sistemleri

Restoran Yönetimi Sistemleri
Son Güncelleme :

06 Kasım 2020 - 10:08

1.985
google haberler

Günümüzde restoranların büyük ilgi görmesi ile birlikte çalışanların vardiyalı bir şekilde çalışması, senkronize olmaları, rezervasyon işlemlerinin kolay gerçekleşebilmesi açısından POS sistemleri büyük reğbet görmekte ve kolaylık sağlamaktadır. Bu ihtiyaçların giderilmesi, aksaması sebebiyle restoran yönetimi pos sistemlerinde yenilikçi güvenilir ve kullanımı kolay restoran yönetimi içerisinde senkronizasyonu sağlayabilecek güçlü pos sistemleri istemektedir. İyi bir sistem ve yenilikçi olmasdı sebebiyle de büyük restoranların çoğunluğu Proteli tercih etmektedir.

Protel restoran yönetiminin kilit noktalarından olan organize olmak ve takım ruhunu tamamlayabilmeyi düşünmüştür. Bunu panelinde içerdiği sipariş yönetimi, performans takibi, vardiya yönetimi ve benzeri emareler ile gerçekleştirmeyi öngörmüştür. Dolayısıyla hizmetteki verimin yükselmesi kaçınılmazdır. Protel başarısıyla çözüm odaklı ve büyümeyi hedefleyen işletmeler için vazgeçilmez bir konumunda bulunuyor.

Protel, POS sistemleri için 7/24 verdiği bakım-onarım ve  destek ekibi ile de ulaşım ve hizmet kalitesini de çok net bir şekilde işletmecilere yansıtıp karşılaşabilecek sorunlara karşı çözüm odaklı davranmaktadır.

 

 

 

 

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x