Son Dakika
17 Aralık 2017 Pazar

Recep Şekerci Sporcunun da Yanında

07 Mart 2014 Cuma, 10:47

RECEP-SEKERCI-SPOR-KOMPLEKSI-03Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci Bandırma’nın profesyonel ve amatör sporunun sorunlarını dinleyecek.

Sorunları Biliyoruz, Çözeceğiz

Seçim çalışmaları kapsamında önümüzdeki günlerde Bandırma’nın spor otoriteleri ile bir araya gelecek olan Recep Şekerci; ”Maalesef Bandırma’da gerek amatör sporlar gerekse de profesyonel sporlar zaman içerisinde sürekli geriye gitmiş. Başpehlivanlar çıkaran, profesyonel futbolcular çıkaran Bandırma’da yok olan spor ruhunu tekrar yakalamalıyız” dedi

Şekerci devamında “Belediyeyi almamız durumunda sporumuzun önde gelen isimleri ile profesyonel ve amatör spor birimini kuracağız. Bu birim ile büyükşehir yasasının verdiği geniş imkânlarla tüm spor dallarına gereken her türlü desteği vereceğiz. Projelendirdiğimiz olimpik yüzme havuzumuz, 5000 kişilik kapalı spor salonumuz, kulüplerimizin yer ve malzeme ile deplasman ulaşım sorunlarını, maç ve antrenman sahası problemlerini kesin olarak çözeceğiz” dedi.

-Bandırmaspor Vakfı’nı etkin kullanacağız,

Şekerci;”Bandırmaspor Vakfı’nın etkin kullanımı konusunda da mevcut yerel yönetim gereken desteği ve ilgiyi göstermedi. Bandırmaspor’un üst lige çıkması konusunda da her türlü desteği Vakıf aracılığıyla vereceğiz” dedi

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr