Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Recep Şekerci Sanayiye El Attı

20 Şubat 2014 Perşembe, 15:36

SEKERCI-SANAYI-COPLUKAk Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci ve parti üyeleri dün Bandırma Küçük Sanayi sitesine bir ziyaret daha gerçekleştirdiler. 

Geçtiğimiz haftalarda da Bandırma Küçük Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyaretlerini sürdüren Recep Şekerci ve parti üyelerine yine vatandaşların ilgisi büyüktü. Girdiği her işletmede ilgi ile karşılanan Recep Şekerci “31 Mart’ta göreve geldiğimizde 2019’un Bandırma’sını inşa etmek için ilk önce sanayi sitesinden başlayacağız. Çünkü burası Bandırma ekonomisinin kalbidir. Ama görüyorum ki 5 yıldır bu kalbe iyi bakılamamış, bu kalp hep üzülmüş, damarları tıkanmış. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde sanayimizin ana yollarının bir bölümünün çöplük yığını haline geldiğini gördük, hem de toplu taşıma araçlarının her gün onlarca kez geçtiği ana yol bu halde. Uzunca bir sürede bu konuda bir adım atılacağını sanmıyorum. 5 yıl boyunca sanayiye uğramayan belediye yönetimi; seçimlere 1 yıl kala nedense alt yapı sorunu çözülmeden her zaman yaptıkları gibi “makyaj belediyeciliği” yapmayı tercih etti. Geçtiğimiz yaz binlerce ton asfalt sökülüp yeniden yapıldı. Hala kaldırım ve asfalt olarak sanayimize yakışmayan yollarımız var.” dedi.

SEKERCI-SANAYI-ESNAF2“ANİMASYON BELEDİYECİLİĞİ YAPMAYACAĞIZ”

Sanayi esnafı ve çalışanlarının tam desteğini alan Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci projeleri ile ilgili vatandaşlardan gelen sorular üzerene şöyle konuştu. “Biz yapamayacağımız şeylerin sözünü hiçbir zaman vermeyiz, vermeyeceğiz de. Projelerimiz hazır, Bandırma’nın her kesimini kucaklayacak çalışmalarımızı yakında açıklayacağız. Bandırma’da artık animasyonla, maketle, kâğıt üzerinde yapılmayacak çalışmalarla halkı kandırma dönemi sona ermiştir. 5 senedir yapılmayan Kapalı Pazar yeri, tamamlanmasını bırakın bakımı bile yapılamayan sahil bandı ve adeta savaştan çıkmış bir kenti andıran şehir girişi ortadadır. Şimdi seçimlere 1 yıl kala şehir girişinin yapımına başlandı. Kapalı Pazar yerinin projesi çizildi, sahil bandını Livatya ile buluşturacak sözde projeler animasyonla halkı yeniden kandırmaya çalışıyorlar. Belediyeye yönetiminin en büyük başarısı 5 yılda sadece maketler ve animasyon çizimleri yapmalarıdır. Bununla halkı değil ancak kendilerini kandırırlar.”dedi

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr