Prima Bebek Bezi ile Bebekler Gün Boyu Rahat Etsin

03 Eylül 2020 Perşembe, 12:29
primabebekbezipremiumcare4beden32adet
google news takip et mobil

Bebeklerin gün boyu daha rahat hareket etmesi ve konforlu bir şekilde büyümeleri için yenilenen formülü ile Prima bebek bezi ebeveynlere kolaylık sağlıyor. Cimri.com üzerinden Prima bebek bezlerini inceledik.

İşte genel hatları ile Prima bebek bezleri:

prima bebek bezi 3 numara aktif bebek 41 li 2009 jpg

Adet Sayısına Göre Fiyat

Prima bebek bezlerinin adet sayısına göre fiyat değişir. Çoklu adet prima bebek bezleri ile daha az adete sahip bezler arasında fiyat farkı vardır. Yüksek emici yüzeyi sayesinde nemi içine hapseden bu bezler bebeklerin gün boyu daha rahat hareket etmesini sağlar. Ayrıca tahriş ve diğer cilt problemlerine neden olmaz. Prima bebek bezleri, nemi sızdırmaz ve dışarıya taşırmaz. Günden güne büyüyen bebeklerin sağlıklı gelişimi için Prima bebek bezlerini bebekleriniz için satın alabilirsiniz.

prima bebek bezi premium care 1 beden yenidogan paketi 68 adet 211470

Hassas Ciltler İçin

Yenidoğan bebek bezleri üreten Prima, bebekrin hassas ciltlerine göre üretim yapar. Prima bebek bezleri tamamen hijyeniktir ve el değmeden modern fabrikalarda üretilerek tüketicilere ulaşır. Yenidoğan Prima bebek bezlerinde farklı sayıda bezler mevcuttur. Kendi bütçenize göre en uygun fiyatlar ile Prima bebek bezlerini internet üzerinden sipariş vererek temin edebilirsiniz. Ayrıca satış noktalarından da direkt ulaşabilirsiniz.

prima bebek bezi aktif bebek 8 beden 31 adet firsat paketi 6fb701f7cf34f94c2516e7b8d5a49763

Maxi ve Midi Bebek Bezleri

Bebeğinizin yaşına, boyuna ve kilosuna göre Prima bebek bezi seçimi yapabilirsiniz. Eğer 0-3 yaştan büyük bir bebeğiniz varsa Maxi bebek bezlerini satın alabilirsiniz. 0-3 yaş arası bebekler için ise Midi bebek bezlerini tercih edebilirsiniz. Bebek gelişiminde önemli bir rol oynayan Prima bebek bezleri tamamen hijyeniktir. Bebeği dış etkenlerden korur ve gün boyu ferahlık sağlar.

8001841130255

Günlük Rahatlık

Prima günlük rahatlık bebek bezleri üst düzey konfor sağlar. Bebeklerin gün içinde oyun oynamasını ve gezinmesini engellemez. Prima günlük rahatlık bebek bezleri yenilenen formülü ile yumuşak ve esnek bir dokuya sahiptir. Böylelikle bebekler daha kolay ve rahat şekilde hareket halinde olur. Tek bir paket içinde 27 adet bebek bezi bulunur. Aynı zamanda daha çok adete sahip Prima bebek bezlerinin fiyatı da uygun olarak piyasaya sunulmuştur. Kendi bütçenize göre bebek bezi seçimini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Prima bebek bezlerinin kullanımı kolaydır. Hijyenik bir kullanım özelliğine sahip olan Prima bebek bezleri kolay değiştirilir. İstenmeyen kokuların önüne geçen Prima bebek bezleri nemi sızdırmayan yapısı ile diğer bebek bezlerine göre ön plana çıkar. Böylece gün boyu daha pratik bir bebek bakımı yapabilirsiniz. Prima bebek bezleri ergonomik bir tasarıma sahiptir. Bu bezleri çantanızda taşıyabilir ve bebek arabalarında muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda bebek çantalarında da saklayabilirsiniz. Prima bebek bezleri size tasarruf sağlar. Çoklu sayıdaki bu bezler bebeklerin hijyenik bir ortamda büyümesine yardımcı olur. Eğer siz de kolay ve pratik kullanım özelliğine sahip bir bebek bezi arıyorsanız Prima bebek bezlerini tercih edebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x