Kartal Diş Doktorunda Porselen Laminalar ile Güzel Gülüşler Elde Etmek Mümkün! | Bandirma.com.tr

3 Aralık 2023 - 04:56

Kartal Diş Doktorunda Porselen Laminalar ile Güzel Gülüşler Elde Etmek Mümkün!

Kartal Diş Doktorunda Porselen Laminalar ile Güzel Gülüşler Elde Etmek Mümkün!
Son Güncelleme :

08 Haziran 2022 - 12:20

167
google haberler

Herkes için şüphesiz ağız ve diş sağlığı büyük önem taşımaktadır. Daha güzel bir gülüşe sahip dişlerin daha sağlıklı bir yapıya sahip olması ve birbiri ile orantılı olması da hepimiz için önemli konulardan birisidir. Bu anlamda porselen laminalar pek çok vatandaş tarafından da merak edilmektedir.

Porselen Laminalar İle Gülüş Tasarımı

Lamina estetik uygulamalarından birisidir. Her estetik işlemlerde olduğu gibi kaliteli bir metaryel ile özenli bir şekilde yapıldığı zaman çok güzel sonuçlar vermektedir. Bu anlamda Kartal diş doktoru için araştırma yapan kişiler Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Porselen laminalar için poliklinikte bulunan hekimler ilk olarak fotoğraf çekimi yapmaktadır. Burada ilk ölçülerin alınmasının ardından seramist ile dişlerin 3D tasarımı yapılmaktadır. Diğer randevuda ise hastaların ağzında 3D tasarımı uygulanarak dişlere daha hiçbir işlem yapılmadan sonuç kişilere gösterilir. Özellikle bu seansta hastalara uzun zamanlar ayrılmaktadır.

Kartal diş doktoru alanında karşımıza çıkan Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı ölçü sonrası elde edilen model üzerinden adeta bir ressam gibi ince laminalar kişiye özel ”hand made” olarak üretilmektedir. Ölçü sonrasında ise provalar yapılır ve yapılan 3D tasarım ile karşılaştırılması yapılmaktadır. Prova seanslarında düzeltmeler gerekiyor ise ertesi gün bitim yapılır. Son olarak ise en önemli seans olan yapıştırma seansına geçilmektedir.

Porselen Laminalar Kimlere Uygulanır?

Kartal diş doktoru denildiğinde akla ilk gelen yerlerden birisi de Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı merkezidir. Pek çok hizmet sunmasının yanı sıra porselen laminalar çok sık araştırılmaktadır. Bu anlamda sağlık merkezinden detaylı bilgi alabilmek de mümkündür. Porselen laminalar her hastaya uygulanmamak ile birlikte uygulanacak olan kişiler şunlardan oluşmaktadır:

– Diş renginden memnun olmayan kişilere

– Ayrık dişlerin birleştirilmesinde

– Ön dişlerdeki eski ve renk değiştirmiş dolguların değiştirilmesinde

– Çarpık ve eğri dişlerin düzeltilmesinde

– Diş eksikliği olmayan ve daha önceden porselen kuron yaptırmamış kişilere uygulanmaktadır.

Porselen Laminalar İle Büyük Avantajlar Elde Edin

Lamina porselen uygulamasında diş kesimi çok az bir şekilde yapılmaktadır. Pek çok durumda diş yüzeyi hiç kesilmeden de porselen laminalar uygulanabilmektedir. Bu sebeple diğer porselen restorasyon türlerine göre avantaj sağlamaktadır.

Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı merkezi lamina porselenler ile en estetik ve en doğal görünümü sizlere sunmaktadır. İyi bir şekilde uyguladığı porselen lamina restorasyonu ile kişilerin dişleri doğal dişten ayırt edilmemektedir.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x