Piliseli Etek Özellikleri | Bandirma.com.tr

8 Aralık 2023 - 18:06

Piliseli Etek Özellikleri

Piliseli Etek Özellikleri
Son Güncelleme :

23 Şubat 2022 - 16:40

293
google haberler

Piliseli etekler son derece tercih edilen parçalardan birisidir. Tesettür giyimin en çok tercih edilen parçalarından biri olan piliseli etek her renkte her kumaşta bizler ile birliktedir. Kimi zaman deri görünümlü olarak bilinen Piliseli etekler kimi zaman ise farklı kumaş türlerinden meydana gelebilir. Piliseli etekler ile birlikte son derece şık kombinler yapabilir ve daima bir adım önde olabilirsiniz. Piliseli etekler yaz kış her mevsimde tercih edebileceğiniz özelliklere sahip olup her vakit farklı şekillerde kombine yapabilirsiniz.

Pileli Etek Kombineleri

Pileli etekler ile son derece şık kombinler yapabilirsiniz. Yaz ayında piliseli etek giymek istiyor ancak nasıl bir kombin yapacaksınız bilmiyorsanız bu öneri tam da size göre. Öncelikle beyaz piliseli bir etek tercih edip üzerine ise petrol rengi bir salaş gömlek tercih edebilirsiniz.  Baş örtü olarak ise yine beyaz bir şal tercih edip altına ise beyaz bir spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde son derece şık olabilirsiniz.

Kış ayında piliseli etek  giymek istiyorsanız öneriniz bizden. Öncelikle siyah deri görünümlü bir piliseli etek tercih edebilirsiniz. Üzerine ise boğazlı bordo bir kazak tercih ederek son derece şık olabiliriniz. Aynı zamanda petrol yeşili  Piliseli etek üzerine beyaz uzun salaş bir kazak tercih edebilirsiniz. Üzerine ise etek renginden şal tercih edebilirsiniz. Böylelikle son derece şık olabilir farkınızı gösterebilirsiniz. https://www.modasalcim.com/piliseli-etek  sitesinden ulaşabilirsiniz

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x