PERKOTEK Kollu Bariyer Sistemleri | Bandirma.com.tr

3 Aralık 2023 - 05:11

PERKOTEK Kollu Bariyer Sistemleri

PERKOTEK Kollu Bariyer Sistemleri
Son Güncelleme :

20 Haziran 2022 - 22:21

131
google haberler

Kollu Bariyer ve Yüksek Performans

Yüksek performans ve hıza sahip araç bariyeridir. 6m kol ile 3 saniyelik açılma hızı yoğun trafikli siteler için uygundur. Örneğin; otoyol, iş merkezi, şirket binası, havaalanı, liman, istasyon vb.

Yüksek performans, hız, güvenilirlik, uzun ömür sağlar. Tasarım ve güvenliği birleştirir. Yüksek kaliteli, yüksek stabilite, yüksek hızlı bir bariyerdir. Yüksek hassasiyetli planet redüktörleri sürmek için geniş hız kontrolü, yüksek verimlilik, bakım gerektirmeyen, yüksek mekanik ömür, yüksek güvenlikli servo motor benimser ve basit verimli mekanik şanzıman yapısı kullanılır. Kollu bariyer ve x ray cihazı fiyatları için danışma işlemi yapabilirsiniz.

Bariyer, yalnızca gece sürüşünün güvenliğini artırmakla kalmayıp aynı zamanda çevre koruma ve enerji tasarrufunu da iyileştiren LED ışıkla (ışığa duyarlı kontrol) donatılabilir. Kolun açılma/kapanma hızı hızlıdır, aracın geçiş hızını iyileştirir ve araç trafiği boşluğunu en aza indirir.

Bariyerin altındaki nesne algılama sistemi arızalanırsa, kol nesneyi kendi ağırlığından daha fazla basınç uygulamadan “tutacaktır”. Kollu bariyer bir itmeye izin verir ve itme nispeten düşük bir hızda ise, kol geri döner ve deforme olmaz. Kol kilidi ile ekipman indirirken kolu kilitleyen ancak elektrik kesintisi durumunda “manuel kaldırma” işlevini ortadan kaldıran bir cihaza sahiptir.

Kollu Bariyer Özellikleri

Hızlı tesviye sağlar. Yağ filminin altında aşınmaya maruz kalan iç mekanizmalara sahip olmamakla, mekanizmaların aşınmasından kaynaklanan pürüzlülük en aza indirilir. Bu, yağlama kontrollerini önler.

Kollu bariyer modelleri tamamen yurt dışında yapılır ve geliştirilir, elektrik kaynağındaki şoklar veya değişiklikler nedeniyle arıza olması durumunda doğrudan yabancı kaynaklara bağımlılıktan kaçınılmıştır. Estetiği turnike tasarımı ile uyumludur ve turnike ile yürüme yollarının aynı yapıda birleştirilmesine imkân vererek bütünlük kriterlerini sağlar.

Bariyer düşük olduğunda, besleme voltajına maruz kalan hiçbir eleman yoktur. Bu, yıldırım çarpmalarına meyilli alanlarda büyük bir avantaja sahiptir.

Kollu Bariyerler Neden Tasarlanmıştır?

Kollu bariyer yeraltı otoparklarında erişim kontrolü için özel olarak tasarlanmıştır, kurulumu kolaydır ve kart veya parmak izi, uzun mesafeli UHF okuyucular veya uzaktan kumanda gibi çeşitli erişim kontrol sistemleri ile uyumludur.

Döner baskı yay teknolojisi sayesinde daha uzun ömür ve sürekli hareket için tasarlanmıştır, kompakt tasarımı sadece yere sabitlenmesi ve elektrik akımına bağlanması gerektiğinden montajı kolaylaştırır.

Kollu Bariyer ve Güvenlik

Ürün ayrıca güvenlik seviyesini artırmak için kütle dedektörleri ve kızılötesi fotosellerle de uyumludur, kütle dedektörü durumunda, kızılötesi fotoseller, araç girişi geçtikten sonra kol otomatik olarak aşağı indiği için darbeleri önleyerek kolu bloke eder. Kişilerin veya araçların tespiti durumunda düşer.

Kol uzunluğu 3 metre olan dikey manuel çalıştırma cihazı yapısında vardır. Kollu bariyer ve x ray cihazı fiyatları almak isteyenler için çok uygundur.

Operatör için mükemmel denge ve hareket kolaylığı sağlayan bariyerli, estetik olarak orantılı karşı ağırlık sağlar. Verimli, hassas sızdırmaz yatak sistemi, sorunsuz ve sessiz çalışma sunar. Araç bariyeri, hafif manuel çalışma modu, sağlamlığı ve çekici tasarımı ile karakterize edilir.

Ağırlıklı olarak otoparklarda, fabrikalarda, parklarda vb. Arabalar veya kamyonlar için araç giriş ve çıkış kontrolörü olarak kullanılır.

 • Yansıtıcı şeritli 3 ”çaplı alüminyum kol vardır.
 • 14 gauge çelik kanal destek direği vardır.
 • Taban plakası 30x30cm ¼”
 • Mükemmel denge için demir karşı ağırlık vardır.
 • Turuncu elektrostatik boya seçeneği vardır.
 • Hafif ve hareketlerinde manipüle edilmesi kolaydır.
 • 90° açılış sunar.

  Kollu Bariyer ve Kullanım Alanları

Özel alanları, otoparkları ve özel girişleri kısıtlamak için uygun elektromekanik bariyerlerde vardır. 3 m’ lik geçiş açıklıkları için kullanılabilir. 110v güç kaynağı ±%10’dur. Emilen güç 300w’dir. Dahili termal koruma 110? C’dir. Açılış süresi 4 sn.’dir. Kilit açma sistemi kişiselleştirilmiş anahtardır. Kullanım sıklığı %50’dir. Çalışma sıcaklığı -10? C ila +55? C’dir. Koruma derecesi IP 24’dür.

Manuel aktivasyon cihazı yaya koruma fotoselleri ile ve kütle sensörü ile uyumludur. Otomatik kapanma vardır. Isıyı hızlı bir şekilde dağıttığı için termal koruma gerektirmez. Motoru, dökme alüminyum alaşımdan yapılmıştır. LED aydınlatmalı kol vardır.

Otomatik kollu bariyerleri, bir LED kol ve bir trafik ışığına sahip olabilir. Yeraltı veya açık otoparklarda kullanılır. Bu LED ışık bir uyarı sinyali görevi görür, kol kaldırıldığında, indirildiğinde veya tamamen indirildiğinde ışık kırmızıdır.

Kol tamamen kaldırıldığında, ışık yeşildir, bir çarpışma durumunda kolun altında aracı koruyan bir lastik olabilir. Hızı ve kararlılığı ile karakterizedir. Operasyon süresi 6 saniyedir. Esas olarak gişe, otopark veya fabrikada araba giriş ve çıkış kontrol cihazı olarak kullanılır, hizmet ömrü 3 milyon döngüdür.

Kollu Bariyer ve Çalışma Süreci

Çalışma sürecinde mekanik darbe ve şok emilimi yoktur, bu aşınma ve yıpranmayı en aza indirebilir, en yüksek güvenilirliğe ve en uzun hizmet ömrüne sahiptir. Düşük sürtünme direnci ve düşük iç sürtünme, ona uzun bir hizmet ömrü sağlar. Ortalama hatasız çalışma 5 milyon kezdir ve hizmet ömrü geleneksel bariyerin 10 katından fazladır. Turnike sistemi fiyat aralığı uygundur.

 • Çalışma sıcaklığı -20°c ila 60°c’dir.
 • Maksimum güç tüketimi 200W’dır.
 • 110AC çalışma voltajı vardır.
 • Frekans 50-60Hz’dir.
 • Çalışma nemi <%90
 • Koruma indeksi IP54
 • Kabin malzemesi toz boyalı çelik
 • Sap malzemesi alüminyum alaşımdır.
 • Dökme demir çerçeve vardır.
 • Boyutlar 312 x 342 x 959 mm’dir.
 • 6 saniye açılma süresine sahip bariyer vardır.
 • 6m’lik bir LED, sert bir kola karşı maksimum direnci gösterir.
 • Bir uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir veya bir erişim kontrolüne bağlanabilir.
 • İki uzaktan kumanda ve düğme içerir.

Bu ekipmanlar kaba kullanım içindir, haftada 7 gün, günde 24 saat erişim ve araç akışını kontrol edebilirler.

Araç Bariyerleri ve Akıllı Sistem Yapısı

Akıllı debriyaj sistemi, binmeyi ve inmeyi hızlı ve kolay hale getirir. Araç bariyerlerinin özel mekanizması, çarpışma anında çarpışmaya maruz kalan cisme baskı uygulamayarak bariyerin açık konuma dönmesini sağlayan bir sistem içerir. Debriyaj sistemi sıcaklığıdır. (°C Min/Maks) -40 / +75 °C

Özel alanları, otoparkları ve özel girişleri kısıtlamak için uygun elektromekanik bir bariyerdir. 3 m’lik geçiş açıklıkları için kullanılabilir. Çubuğun doğru kilitleme konumu, ayarlanabilir elektromekanik limit anahtarları ile garanti edilir. Yoğun kullanım durumunda, bir termal sensör soğutma fanını etkinleştirir (opsiyonel). Manuel çalıştırma için acil durum serbest bırakma, kişiselleştirilmiş ve kolay erişilebilir bir anahtara sahip bir kilit ile etkinleştirilir. Turnike sistemi fiyat seçenekleri her bütçeye hitap eder.

Temel mod. CBO (Talep üzerine mevcuttur), yeni işletmeler için bariyerlerin kurulumunu basitleştirir. Kabini delmeden veya zarar vermeden aksesuarların kurulumunu kolaylaştırmak için birtakım hazırlıklar sağlanmıştır. Şeridin sağ tarafına yerleştirilecek şekilde ayarlanmıştır, değiştirmekte sorun yoktur, sadece birkaç değişiklikle yönü tersine çevirmek mümkündür.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x