Peeling Nasıl Kullanılır?

19 Şubat 2019 Salı, 10:30
google news takip et mobil

Peeling, cildin yenilenmesi ve güzel bir görünüm kazanması için yapılan cilt bakım uygulamalarından biridir. Cilt dış etkenler nedeniyle ölü hücrelerden oluşan bir tabaka ile kaplanır. Cildi bu ölü hücre tabakasından arındırıp alttaki canlı ve parlak cildi ortaya çıkartmak için Peeling uygulaması yapılır. Uygulama esnasında cilt uyarılır ve yeni hücre oluşumu da hızlanır. Böylece cilt canlı ve parlak bir görünüm kazanır. Peeling ile cilt kırışıkları, cilt kuruluğu, yaşlanma etkileri, cilt lekeleri, çatlaklar, genişlemiş cilt gözenekleri, cilt yorgunluğu, ciltteki elastikiyet kaybı gibi tüm cilt sorunlarınız ortadan kalkar. Düzenli aralıklarla yapıldığında Peeling ile sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Peeling Ne İşe Yarar?

Öncelikle cilt tipinize uygun, bitkisel içerikli, dermatolojik testlerden geçirilmiş, sağlıklı ve kaliteli bir Peeling ürünü kullanmalısınız. Ürünü ilk olarak el bileğinizin iç kısmına sürüp bekleterek ürün içeriğine alerjiniz olup olmadığını test etmelisiniz. Bileğinize sürüp beklettiğiniz Peeling kızarıklık gibi yan etki yapmadıysa cildinize uygulamaya başlayabilirsiniz. Peeling banyo sonrası uygulanırsa çok daha etkili olur. Zira duş esnasında cilt gözenekleri açılacağından daha etkili olacaktır. Göz ve dudaklar hariç tüm yüzünüze Peeling kremini dairesel hareketlerle sürün. Birkaç dakika beklettikten sonra yine dairesel hareketlerle ovalayarak ılık su ile yıkayın. Gece yatmadan önce uygularsanız hücre yenilenmesi için daha etkili olabilir. Peeling sonrası bakım kremi kullanabilir ya da bir süre cildin hava alması için hiçbir şey sürmeden dinlenmeye bırakabilirsiniz.

Peeling Ürünü Nasıl Olmalıdır?

Cildinize Peeling için uygulayacağınız ürünün kalitesi ve içerik özellikleri çok önemlidir. Çünkü kalitesiz bir ürün ile cildi temizlemek isterken daha çok zarar verebilirsiniz. Bu nedenle bitkisel içerikli ve dermatolojik testlerden geçirilmiş belgeli ve sertifikalı bir Peeling ürünü kullanmalısınız. Ünlü kozmetik firmaları ürünü tüm cilt tipleri için dermatoloji laboratuarlarında çeşitli testlerden geçirerek uygunluğunu onayladıktan sonra kullanıma sunarlar. Cildinize güvenli ve etkili bir Peeling ürünü kullanmak için en kaliteli Peeling ürünlerini https://www.recete.com/peeling-yuz-maskesi/  internet sitesinden bulabilirsiniz. Kalite standartlarında belgeli, ünlü kozmetik firmalarının Peeling ürünlerini uygun fiyatlar ile siteden alabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x