Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Öztaylan’dan İlk Kez Oy Kullanacak Gençlere Çağrı

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Bandırma Belediye Başkan adayları çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Cemal Öztaylan’da seçim yarışında her kesimden seçmenlerine ulaşıyor.

31 Mart yerel seçimlerine

Genç dostu bir Bandırma yaratmak için çalışmalarına devam eden Öztaylan, Bandırma’da ilk defa oy kullanacak gençlere ulaşarak bir mektup yayınladı. Mektuplar genç seçmenlerin tek tek adreslerine dağıtılıyor. Öztaylan Genç seçmene mektubunda şu sözlerle seslendi;

ÖZTAYLAN: ‘‘Değerli Genç Kardeşim;

Seni ve seni bin bir fedakarlıkla, üzerine titreyerek yetiştiren aileni tüm içtenliğimle kucaklıyorum. Cumhuriyetimizin teminatı olan en temel demokratik haklarından birini kazanmış bulunuyorsun. 31 Mart’ta sandık başına gittiğinde; daha özgür yaşanabilir bir Bandırma için seninle birlikte yol almaya talibim. Bandırma’mızın yarınlarına sahip çıkacağın ilk oyun şimdiden hayırlı olsun. Senin de katılımın ve enerjinle daha güzel günler bizi bekliyor.
Değerli Genç Kardeşim; Gelecek sensin! Geleceği şekillendirecek olan da sensin!
Bu güzel ülkenin ve Bandırma’nın hatta bu Dünya’nın sana ihtiyacı var.Sen önünde uzanan uzun bir yaşamı kurmak için adımlarını büyütürken, sana destek olmak, yanında olmak ve gurur duyacağın, içinde yaşamaktan mutlu olacağın bir Bandırma inşa etmek boynumun borcudur. Zamanı geldiğinde ise bayrağı sana teslim etmekten büyük gurur duyacağımı da bilmeni isterim.
Değerli Genç Kardeşim; Ben, Mehmet Cemal Öztaylan olarak, Bandırma’nın geleceği için adayım. Ancak, bu yolculukta senin fikirlerin, tutkuların ve beklentilerin benim için çok değerli. Senin isteklerini gerçekleştirmek için buradayım. Bandırma’nın gençlerinin daha iyi eğitim, iş imkanları, kültürel etkinlikler ve spor alanlarında daha fazla destek alması için çalışacağım. Senin hayallerinin peşinden koşmanı sağlayacak ortamları oluşturmak için elimden geleni yapacağım. Bandırma’nın renkli geleceğini birlikte inşa etmek için senin desteğine ihtiyacım var. 31 Mart’ta sandık başına gittiğinde; daha özgür yaşanabilir bir Bandırma için seninle birlikte yol almaya talibim. Bandırma’mızın yarınlarına sahip çıkacağın ilk oyun şimdiden hayırlı olsun. Senin de katılımın ve enerjinle daha güzel günler bizi bekliyor. Herhangi bir sebebe ihtiyaç duymadan kapısını çalabileceğin bir ağabeyin ya da bir amcanın olduğunu unutmaman dileğiyle…’’ dedi.

nev bandırma