Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Öztaylan Sessizliğini Bozdu “Bugün Tehdit Ettiler Beni”

Öztaylan, “Bana çıkıp seni böyle vuracağız deselerdi o Çerkes kardeşlerimi üzmemek için aday bile olmazdım. Ben özü sözü bir, bugüne kadar namusuyla, şerefiyle yaşamış bir adamım. Bugün tehdit ettiler beni.” dedi.

Öztaylan, “Bana çıkıp seni

Bandırma Belediye Başkan adayı Cemal Öztaylan, yerel bir gazetede çıkan ve Çerkes vatandaşları hedef alan iddialarla ilgili düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Öztaylan, iddiaların asılsız olduğunu belirterek, etrafında birçok Çerkes tanıdığı olduğunu ve onlara büyük saygı duyduğunu ifade etti. Öztaylan, “Eğer ki Çerkesler için kim benim aşağılayıcı bir kelime söylediğimi söylüyorsa Allah onun bin kere belasını versin. Haberi yazan da burada değil. Böyle gazetecilik olmaz. Hem duyduğun şeyi yazıyorsun hem de söylediklerimi dinlemeye gelmiyorsun. Bu olayı 3 kuruşluk menfaat için Türkiye’nin dört bir yanına yayınları kınıyorum.” şeklinde konuştu.

Ayrıca, kendisine yönelik tehditlerin olduğunu ve yasal süreci başlattığını belirten Öztaylan, “Bana çıkıp seni böyle vuracağız deselerdi o Çerkes kardeşlerimi üzmemek için aday bile olmazdım. Ben özü sözü bir, bugüne kadar namusuyla, şerefiyle yaşamış bir adamım. Bugün tehdit ettiler beni.” diyerek tepkisini dile getirdi. Öztaylan, siyasetin sevgiyle yapılması gerektiğini vurgulayarak, “Hiç kimsenin yavrusuyla evlatlarıyla kimseyi sınamaya kalkmayın. Ben bu memlekete Bandırma Belediye Başkan adayıyım. Size inat, iftiralara inat ben bu seçimi alacağım.” dedi.

nev bandırma