Öztaylan “Gayret bizden, takdir Allah’tan!” | Bandirma.com.tr

8 Aralık 2023 - 18:36

Öztaylan “Gayret bizden, takdir Allah’tan!”

Öztaylan “Gayret bizden, takdir Allah’tan!”
Son Güncelleme :

27 Eylül 2023 - 22:44

133
google haberler
Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan Balıkesir’i karış karış gezip vatandaşlar ile her gün başka bir ilçede bir araya geliyor. Öztaylan’ın bugünkü programında Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık vardı. Körfez çıkartması yapan Öztaylan’a Ak Parti Balıkesir Gençlik Kolları İl Başkanı Hüseyin Murat Uysal’da eşlik etti.
Öztaylan ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada “Ak Parti Balıkesir Gençlik Kolları İl Başkanımız Hüseyin Murat Uysal ile birlikte Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık’ta teşkilatlarımızı ziyaret ederek saha ziyaretlerinde bulunduk.
Ataması yeni gerçekleştirilen Burhaniye İlçe Başkanımız Hayri Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretimizde partililerimizle beraber olup, yerel seçim öncesi teşkilat dinamikleri üzerine fikir alış verişinde bulunduk.
Ardından, Balıkesir Büyükşehir Belediyemiz tarafından hayata geçirilen Dalış Kulübünü ziyaret ettik. Büyükşehir bünyesinde 43 su altı arama kurtarma personeline ileri seviyede eğitim verecek kurum, aynı zamanda TSK, EGM ve AFAD gibi kurum personellerinin eğitilmesinde de önemli bir rol oynayacak. 2 eğitmen ve 4 dalış lideri ile 3 heykel ve 1 dalış parkurunda hizmet verecek kulüp önümüzdeki dalıl sezonunda hizmete açılıyor.
Burhaniye İlçe Teşkilatımız ile birlikte günün devamında %67’si tamamlanan Reşitköy Gölet inşaatında incelemelerde bulunup, yetkililerden bilgi aldık. Sonrasında da, İtfaiye Haftalarını kutlamak için Burhaniye İtfaiyesi’ni ziyaret ettik.
Günün devamında Gömeç İlçe Başkanılığımızı ziyaret ederek İlçe Başkanımız Aytekin Öz ve Gençlik Kolları Başkanımız Selami Gür ile istişarede bulunduk.
Akşamı Ayvalık ilçemizde tamamladık. Ataması yeni gerçekleştirilen Ayvalık İlçe Başkanımız Mustafa Güren’e yaptığımız hayırlı olsun ziyaretinde partililerimizle bir araya geldik. Ardından Çamoba ve Akçapınar mahallelerimize ziyaretlerde bulunduk.
Gayret bizden, takdir Allah’tan!” dedi.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x