Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Öztaylan “Erdek Büyükşehir ile Eski Günlerine Geri Dönüyor”

Ak Parti Balıkesir Milletvekili
Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan Erdek’te bir takım gezi ve incelemelerde bulundu.
Öztaylan yaptığı açıklamada “Ülkemizin ilk turizm beldelerinden olan Erdek’imiz Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan yatırımlarla hızla eski günlerine dönüyor.
Büyükşehir Belediye Meclis Üyemiz Ceyhun Mırız, İlçe Başkanımız Musa Alioğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz ile Erdek’de kapsamlı bir gün geçirdik.
Güne yaz sezonunda üstün gayret gösteren İtfaiye Amirliğini ziyaretle başladık. Marmarabirlik Erdek Şubesi, yapımı tamamlanan Jandarma Komutanlığı ve yatırımına devam edilen Kapıdağ Mesleki ve Endüstri Lisesi İnşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldık. Ardından sanayi esnafımızla buluşarak bölge yapılabilecek düzenlemeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk.Erdek’in arıtma problemini tamamen çözecek arıtma tesisi inşaatı ve Erdek’li yüzlerce gencin hizmet alacağı stadyumdaki büyükşehir belediyesinin projelerini değerlendirdik.
Günün devamında anakademe, kadın kolları ve gençlik kolları yönetimleri ile yaptığımız müşterek toplantıda yerel seçimler üzerine değerlendirmede bulunduk. Erdek Ticaret Odası yönetim kurulu üyeleri ile buluşarak ticaret odasının çalışmalarını dinledik. Erdek’de Avcılar Derneği’nde geniş katılımlı bir organizasyonla tamamladık.” dedi
nev bandırma