Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Özkan Danışmanlık Firması ile Tüm Hayaller Gerçek Olur

O ünlü sözde ifade

O ünlü sözde ifade edilir olduğu gibi değişmeyen tek şey değişimdir. Her an için dünyanın farklı yerlerinde farklı gelişmeler yaşanır ve bu kelebek etkisi ile bir başka yerde diğer gelişmeleri tetikler.

Bunun yanı sıra bu değişim ve dönüşüme her zaman için ulaşılması yetişilmesi mümkün olmaz. O zaman da tüm kurumsal ya da kurumsal olmak isteyen firmaların yapıyor olduğu gibi alanında uzman firmalardan nitelikli danışmanlık hizmeti alınması gerekir.

Danışmanlık olgusu son derece geniş bir skalada yer alır. Her bir danışmanlık başka bir yetkinlik, eğitim ve bilgi gerektirir. İşte Ankara merkezinde kesintisiz olarak hizmet veren Özkan Danışmanlık da her tür firmanın hayallerine ulaşmasına yardım eden, profesyonel bir danışmanlık firmasıdır.

Firma Tarafından Verilen Hizmetler

Özkan Danışmanlık Firması alanında tüm yetki belgelerine sahip akrediteli olarak dünya normlarında çalışan kurumsal bir firmadır. Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile tüm Türkiye ölçeğinde çalışır. Firma ce belgesi veren firmalar denilince akla gelen ilk firmalardan bir tanesidir.

Farklı CE yönetmelikleri için teknik dosya hazırlama, yapılacak testler vb. süreçlerde firmalara danışmanlık hizmeti verir. Bunun dışında ISO 9001:2015 vb. kalite yönetim sistemi çalışmaları, başlı başına yine özel bir uzmanlık alanı olan TSE, TSEK belgesi alanlarında da danışmanlık hizmeti verir. Ayrıca bu kapsamda firma tarafından verilen eğitimler vardır. Firma kurumlara özel ve etik çerçevede hizmet verir.

Özkan Danışmanlık Hizmet Fiyatları

Kuruluşun danışmanlık fiyatları verilen hizmet türüne göre değişir. Örneğin ce belgesi fiyatı ile TSE/TSEK belge alma süreci birbirinden yapılan işi kapsamı farklı olduğu için farklılık taşır. Bu durum verilen eğitimler için de geçerlidir. Ödeme konusuna gelindiğinde ise müşterilere kurum her türlü kolaylığı sağlar. Kredi kartı ile ödeme seçeneği de nakit ödeme biçimi de vardır.

Danışmanlık Firması Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Danışmanlık işi belli bir bilgi birikim ve elbette alanında uzmanlaşma içerir. O yüzden danışman ve danışman firması seçerken son derece bilinçli ve dikkatli adım atmalıdır. Seçilen firmanın referansları mutlaka kontrol edilmelidir. İşin finansal kısmı sonrasında düşünülmelidir. Mevcut bu bilgilere istinaden Özkan Danışmanlık firmasından gereksinim duyulan her an güvenle hizmet alınabilir.

nev bandırma