Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Özel Tasarıma Sahip Hediyeler Hediye Sepetinde!

20 Eylül 2017 Çarşamba, 14:49

Sıradan bir hediye yerine, özel tasarıma sahip bir hediye alınırsa erkek arkadaşınızı daha mutlu edebilirsiniz. Yıldönümü hediye aldığınız zaman, özel tasarıma sahip olan hediyeleri hediye sepeti sitesinden bulabilirsiniz. Site üzerinde erkekliği temsil edecek birçok ürün bulunmaktadır. Anahtarın içine kendi sevgilinizle birlikte olan fotoğrafı yerleştirebilir ve her zaman kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında özel ruhsat içerisinde kendi isminizi yazdırarak her an göz önünde görünmek mümkün. Ruhsatın içerisine de kendi fotoğraflarınızı yerleştirebilir ve arabanın her kısmında kendi fotoğrafınızı erkek arkadaşınıza gösterebilirsiniz. Eğer eşinize hediye almak istiyorsanız özel baskılı düğün afişini de tasarlayabilirsiniz. İç kısıma güzel bir özlü söz ekleyip, daha sonrasında evlilik fotoğraflarınızı da evin bir köşesine asabilirsiniz.

 Erkeklere Alınabilecek En Özel Hediyeler

Özel günlerde, özel hediye almak en mantıklı seçim olacaktır. Bu yüzden kişiye özel fotoğraf albümüne hem kendi fotoğraflarınızı, hem de sevgiliniz ile birlikte çektiğiniz özel fotoğrafları yerleştirebilirsiniz. Böylelikle erkek arkadaşınızın odasında bir yer kaplamış olacaksınız. Fotoğraf albümlerinin her sayfasına da kendinizle alakalı veya içinizden geçecek yazıları da ekleyebilirsiniz. Erkeğe hediye kısmından bu tarz ürünlere ulaşabilir ve fotoğraf albümüne siparişi verirken yazıları da ekleyebilirsiniz. Hediye sepeti birçok özel alternatifi sizlere sunacak ve hediye seçiminizde büyük rol oynayacaktır. Eğer erkek arkadaşınız sürekli bilgisayarla içli dışlıysa, kişiye özel taşınabilir bellek de yaptırabilmek hediye sepetinde mümkün.

 Özel Bir Hediye Yaptırmak İstiyorsanız, Sevgilinize Özel Kitap Yaptırın!

Ezbere bir kitap yerine daha detaylı bir kitap yaptırmak için hediye sepeti sizlere yardımcı olacaktır. Kitap içerisinde istediklerinize yer verebilir ve kendinize ait birçok şeyi dile getirebilirsiniz. Yazma özelliğini de siparişi verirken tanımlayabilir ve istediğiniz yazıyı da şekillendirmek sizin elinizde. Doğum günü hediyesi kategorisinde bu tarz hediyeleri hediye sepeti sitesinden yaptırabilir ve uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Kitabın yanı sıra kalemi de özel tasarımlı bir şekilde, iki kısmına da kendi isminize yer verebilirsiniz. Eğer ufak bir aksesuar yaptırmak istiyorsanız dijital saat yaptırarak, saat içerisinde kendi fotoğraflarınızın bulunmasını hediye sepeti tasarımcılarından rahat bir şekilde isteyebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr