Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Otomatik Su Faturası Ödemesi Geçici Olarak Durduruldu

06 Mayıs 2014 Salı, 11:07

Bandırma Belediyesi’nin Halkbank ve İş Bankasıyla olan su faturalarının otomatik ödenmesini kapsayan protokol süresinin sona ermesi nedeniyle Bankalar üzerinden yapılan su faturası otomatik ödeme işlemleri geçici olarak durduruldu.

01 Nisan 2014 tarihinden itibaren yürürlüğe giren Büyükşehir Yasasıyla birlikte Bandırma Belediyesi’nden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlanan gelir kalemlerinden olan Su Faturaları Ödemeleri, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Bandırma Belediyesi arasında yeni yapılacak ve diğer tüm işlem ve hizmetlerin kısa süreli devamını sağlayacak olan geçici protokolün esaslarına göre belirlenecek.

Yapılacak olan bu protokolde Su Faturalarının ödemeleri geçici olarak Bandırma Belediyesi tarafından yürütülmesine karar verilmesi halinde protokol süresi kadar tekrar Otomatik Ödeme talimatı hizmetine devam edilecek.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr