ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ’NDE ULUSLARARASI KONGRE BAŞLADI

28 Haziran 2018 Perşembe, 10:13

Onyedi Eylül Üniversitesinde 27-28 Haziran tarihlerinde devam edecek olan Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Sosyal Bilimler Kongresi (International Conference on Empirical Economics and Social Sciences – ICEESS) başladı.

İki gün sürecek kongrede 115’i İngilizce olmak üzere toplamda 461 bildiri sunulacaktır. Kongrede yurt dışından Endonezya, Hindistan, Kosova, Filipinler, Pakistan ve Güney Kore’den çok sayıda akademisyen katıldı.

Konferans Düzenleme Kurulu adına konuşan, Konferans Düzenleme Kurulu Başkanı Doç. Dr. Burak Darıcı, başta Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir olmak üzere kongrede katkısı bulunan herkese teşekkür ederek konuşmasına başladı. Darıcı, “Yaklaşık dört beş yıldır bilimsel akademik dergi işiyle uğraşıyoruz ve bu konuda tecrübe edindik. Bu alanda özverili çalışmalarımızın çok güzel geri dönüşlerini aldık. Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in sağlamış olduğu destek ve güveni boşa çıkarmamak adına çok fazla çalıştık. Bundan sonraki amaçlarımız arasında kongrenin devamlılığını sağlamak, kaliteli platformlar oluşturmak ve uluslararası kitap çıkarmak yer almaktadır. Ayrıca birkaç ay içerisinde kendimize ait özel bir dergi çıkarmayı,  interaktif bir kongre ve workshop düzenlemeyi planlamaktayız. Kongreye katılım sağlayan tüm akademisyenlere teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.’’ dedi.

Bir önceki yazımız olan JORDAN MORGAN BANVİT’TE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x