Son Dakika
20 Nisan 2019 Cumartesi

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİNDE KAYIT DÖNEMİ DEVAM EDİYOR

05 Eylül 2018 Çarşamba, 09:56

2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre Onyedi EYlül Üniversitesini kazanan öğrenciler kayıt yaptırmaya başladı. Onyedi Eylül Üniversitesi, Türkiye’nin 7 bölge ve 81 ilinden toplam 2.465 öğrencinin tercihi oldu.

Tecrübeli ve dinamik akademik kadrosunun yanı sıra genç ve iletişim odaklı idari kadrosuyla da dikkatleri çeken üniversiteye kayıt için aileleriyle birlikte gelen öğrenciler üniversite heyecanı renkli görüntüler oluşturdu.

Kayıt yaptıran öğrencilere, içerisinde öğrenci bilgi kitapçığı, not defteri, kalem, logo sticker, akademik takvim kartı, kitap ayracı, cepli karton dosya, iletişim kartı ve rozetten oluşan promosyon seti bez çanta içerisinde hediye edilmektedir.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Denizcilik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ile Adalet Meslek Yüksekokulu kayıtları Merkez Yerleşkesi’nde yapılırken Bandırma Meslek Yüksekokulu, Gönen Meslek Yüksekokulu, Manyas Meslek Yüksekokulu, Erdek Meslek Yüksekokulu kayıtları ise kendi yerleşkelerinde 7 Eylül Cuma gününe kadar devam edecektir.

Öğrenciler 3-5 Eylül tarihleri arasında e-kayıt yaptırma imkanı da bulacaklardır.

Bir önceki yazımız olan KARESİSPOR AÇILIŞI BANVİT İLE YAPIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x