ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 20-21 YILI GÜZ DÖNEMİNDE UYGULANACAK EĞİTİM MODELİ | Bandirma.com.tr

6 Aralık 2023 - 21:27

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 20-21 YILI GÜZ DÖNEMİNDE UYGULANACAK EĞİTİM MODELİ

ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 20-21 YILI GÜZ DÖNEMİNDE UYGULANACAK EĞİTİM MODELİ
Son Güncelleme :

01 Eylül 2020 - 9:40

310
google haberler

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığımız (YÖK) tarafından yapılan 13.08.2020 tarihli “Yükseköğretim Kurumlarımızdaki 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Dönemine Yönelik Açıklama” ve “Küresel Salgında Yeni Normalleşme Süreci Rehberi” çerçevesinde Üniversitenin Senatosu tarafından 2020-2021 eğitim-öğretim yılı Güz Yarıyılı’na ilişkin olarak aşağıdaki karar alınmıştır:

“Üniversitemizde 5 Ekim’de başlayacak olan 2020-2021 eğitim-öğretim yılı Güz Yarıyılı’nda, Tıp Fakültesi ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü haricindeki tüm bölüm ve programlarda bütün derslerin “Uzaktan Öğretim” yoluyla yapılmasına karar verilmiştir. (Tıp Fakültesi ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nde yürütülecek derslerle ilgili karar ilerleyen bir tarihte açıklanacaktır.)

Öğrencilerimizin Üniversitemize ve Bandırma’ya olan özlemlerinin farkındayız. Üniversitemiz de öğrencilerimizle anlam kazanıyor. Ancak COVID-19 salgınının dünyada ve ülkemizde etkisini yoğun bir şekilde hissettirdiği bu günlerde, salgınının ülkemizde yayılımının en aza indirilmesi, bu salgınla mücadeleyi ve salgının etkilerinin azaltılmasına yönelik faaliyetlerin zafiyete uğratılmaması amacıyla, öğrencilerimizin, personelimizin ve tüm halkımızın sağlığı ve güvenliğini de göz önünde bulundurarak Üniversitemiz Senatosu tarafından yukarıdaki karar alınmıştır.

Bahar döneminde yeniden buluşabilmek umuduyla, yeni eğitim-öğretim yılında  tüm öğrencilerimize ve personelimize sağlık, başarı ve mutluluklar diliyoruz.”

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x