Son Dakika
26 Ocak 2020 Pazar
grand serenay hotel bandırma

Ölüme Mi? Düğüne Mi?

11 Aralık 2017 Pazartesi, 08:43

Bandırma Emek tiyatrosu “Ölüme Mi? Düğüne Mi?” adlı tiyatro oyunuyla 24 Aralık Pazar günü saat 20.30’da Barış Manço Kültür Sanat Merkezin’de seyirci karşısına çıkıyor.

Bandırma Emek Tiyatrosu’nun sahnelenecek olan  oyununu  Batuhan Duha TURHAN yönetiyor. Oyunun Yazarlığını daha lise Öğrencileri olan Yunus Bükey ve Kenan Gül kaleme almıştır. Oyunun Oyuncu Kadrosu Bandırma Emek Tiyatrosu’nun Yetiştirdiği Beste Gülşen, Seray Yankol, Kutup Berk Ildırar, Ali Gülmüş, Orkun Kahraman, Petek Öngüç, Soner Akdağ, Simge Şahin, Recep Türkan oluşturmaktadır. Oyunun teknik görevlerini ise Ayşegül Karacagil, Aleyna İkra ve Özlem Gündoğdu üstlenmektedir.

Absürt komedi olan tiyatro oyununun konusu:
Birbirinden değişik karakterlere sahip bir ailenin çapkın ve üç kağıtçı babasının hastaneden aldığı yanlış raporla bir ay içerisinde öleceğini düşünerek çocuklarına vasiyetini bırakmasından sonra evin cin con tipli kızı Feride’nin evlenme isteğiyle başlayan sürprizlerle dolu absürt komedilerle beslenilmiş güldürürken düşündüren düşünürken de keyif alacağınız esprilerin ve karakterlerin oluşturduğu bir tiyatro oyunudur.

Bu oyunun sponsorluğunu
Big Yellow Taxi, Ebru Fotoğrafçılık, Amerikan Kültür Koleji İngilizce Kursu, Sezer Rent A Car, Cafe de Mola, Atak Reklam, Ezer Fidancılık, Ayyıldız Kokoreç, Akdağ Production üstlenmektedir.
İletişim için: 0546 285 10 33 no’lu telefon numarasından bilet temini ve  yer rezervasyonu yapabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA YILBAŞI PROGRAMLARI 2019-2020 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yılbaşı eğlence programları ve bandırma yılbaşı partileri hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x