OLAY BANDIRMA’DA YAŞANDI…. KARNINDAN 8 KİLO KİTLE ÇIKARILDI! | Bandirma.com.tr

11 Aralık 2023 - 14:59

OLAY BANDIRMA’DA YAŞANDI…. KARNINDAN 8 KİLO KİTLE ÇIKARILDI!

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde benzerine az rastlanan bir operasyon gerçekleştirildi. Bir bayan hastanın karnında 50x40x30 cm’lik 8 kg’lık kitle tespit edilerek yapılan başarılı operasyonla alındı.

OLAY BANDIRMA’DA YAŞANDI…. KARNINDAN 8 KİLO KİTLE ÇIKARILDI!
Son Güncelleme :

07 Ekim 2021 - 11:34

687
google haberler

Hastaneden yapılan açıklamada “3 yıldır karında şişlik şikayeti olan ve hastanemize müracaat eden, daha önce çeşitli sebeplerle tedavisini erteleyen 55 yaşında bayan hastamızın yapılan muayene ve tetkikleri sonucunda; sağ yumurtalığından kaynaklanan, tüm karnını kaplayan “50x40x30 cm’lik 8 kg’lık kitle” tespit edildi. Ameliyat öncesi tüm tetkikleri ve hazırlıkları yapılarak operasyonu planlandı. 29 Eylül 2021 tarihinde Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniği hekimlerimiz Doç.Dr. Yakup Baykuş, Doç.Dr. Rulin Deniz, Op.Dr. Alihan Tığlı ve ameliyathane çalışanlarımızdan oluşan ekip tarafından ameliyata alındı. Başarılı bir operasyon geçiren hastamız yapılan takip ve tedavileri sonrasında 01.10.2021 tarihinde sağlıklı olarak taburcu edildi.
Bu vesile ile pandemi boyunca, bu zor süreçte hastalarımızı şifaya kavuşturmak ve ayrıca imkanlar dahilinde daha kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için, ekip ruhuyla, fedakarca görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Hastamıza acil şifalar diler, sağlıklı günler dileriz. ” denildi.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x