Okullara Engelli Rampası Yapılıyor | Bandirma.com.tr

1 Aralık 2023 - 03:25

Okullara Engelli Rampası Yapılıyor

Okullara Engelli Rampası Yapılıyor
Son Güncelleme :

13 Kasım 2019 - 9:27

322
google haberler

Bandırma Belediyesi tarafından Fatih İlkokulu ve Ortaokuluna engelli rampası yapılıyor.

Engelli vatandaşlarımızın okula daha rahat bir şekilde giriş çıkış yapılabilmesi için Fatih Okulundan gelen talep doğrultusunda Destek Hizmetleri ve Fen İşleri ekiplerimiz harekete geçerek engelli rampası yapım çalışmalarında son aşamaya geldi.

Engelli vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak için sürekli çalışacaklarını ifade eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Engellilerimizin başkalarına gereksinim duymadan yaşamlarını sürdürmeleri, çalışma hayatına katkıda bulunmaları ve toplumumuza faydalı bireyler olmaları bizim önceliğimizdir. Bandırmamızda sosyal demokrat belediyecilik anlayışımız yeni dönemde artarak devam edecek. Belediyemiz, engellilerimizin sorunlarına çözümler üreterek onları yalnız bırakmayacak.” dedi.

Çalışma tamamlandığında yürüme engeli olan ve tekerlekli sandalye kullanan engelli vatandaşların ve öğrencilerin yardıma muhtaç duymadan, kendi başlarına giriş ve çıkış yapabilmeleri için yapılan engelli rampasıyla, engelli vatandaşların hayatlarının kolaylaştırılması amaçlanıyor.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x