Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

O Profesöre Festivalde Yoğun İlgi

08 Haziran 2014 Pazar, 12:43

Bandırma Belediyesi tarafından bu yıl 25.si düzenlenen Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivalinin üçüncü günüde düzenlenen “Hukuk Devleti ve Demokrasi” paneli yoğun ilgi gördü.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Fevzioğlu’nun konuk olarak yer adlığı ve Moderatörlüğünü CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça’nın gerçekleştirdiği panel, saat 14.00’da Hayal Çay Bahçesinde Bandırmalılarla buluştu.

Panelin açılış konulmasını CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça yaparken, ülkemizin en önemli sorunun hukuk ve demokrasi sorunu olduğunu söyledi.

Açılış konuşmasının ardından söz alan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Fevzioğlu, ülkemizin yakın siyasal tarihi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Fevzioğlu, ülkemizde hukuk ve demokrasinin yaşadığı olumsuzluklarla ilgili görüş bildirerek gezi parkı olayları ve toplumsal tepki süreçlerinin neden ve sonuçlarını ele aldı.

Panelin ardından konuklara festival plaketlerini takdim eden Belediye Başkanı Dursun Mirza, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Fevzioğlu’nu Bandırmada ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Mirza, konuşmasının ardından Fevzioğlu’na festival plaketi takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr