Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Nur Muhtarın Başarısı Göz Dolduruyor

13 Eylül 2014 Cumartesi, 09:30

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde 36 yıllık muhtar Hayrettin Karacan’ın saltanatını! yıkarak koltuğu kapan Haydar Çavuş Mahallesi’nin kadın muhtarı Nur Hancıoğlu hırslı ve kararlı çalışmasıyla mahalle sakinlerinin gözüne girmeyi başardı.

Nur Hancıoğlu, mahallesine hizmet getirmek için adeta kapıdan kovsalar pencereden giriyor.” Beni mahalle halkım koltuğa oturup işgal etsin diye seçmedi. Çalışıp hizmet versin diye seçti” diyen Nur Hancıoğlu, kısa sürede dikkatleri üzerinde toplamayı ve ön planda yerini almayı başardı. Girişkenliği ve konuşkanlığı ile de tanınan Hancıoğlu’nun göreve başlaması ile birlikte mahallede önemli hizmetlere imza atmayı sürdürmekte. Bunlardan bazıları mahallesinin belli noktalarına özellikle yaşlı vatandaşlar için oturma bankları konulması, cadde ve sokaklarda gereksiz şekilde yapılan araç parklarının önüne geçilmesi ve metruk evler için önlem alınması ön plana çıkmakta.

Ahmet TÜRKMEN

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr