Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Mutfaklar Nefis Yemek Tarifleri ile şenleniyor

20 Eylül 2017 Çarşamba, 14:42

Mutfaktan bir şekilde yolu geçen herkese hitap eden Nefis Yemek tarifleri sahip olduğu resimli ve videolu yemek tarifleri arşivi ile yıllardır mutfaklarımıza renk katıyor. Böylesine popüler bir internet sitesini biraz daha yakından tanıyalım istedik.

Kimdir bu nefis yemek tarifleri?

2017 yılı itibari ile yayın hayatında 10. yılını dolduran bir internet sitesinden bahsediyoruz. Tarif havuzunda 300 binden fazla denenmiş tarif bulunan, ve her geçen gün binlerce yazar tarafından yeni tariflerin eklenerek geliştirildiği bir internet sitesi. Kullanıcılar tarafından yüklenen tariflerin de resimli olması ve 2-3 dakikalık kısa videolar içermesi, tariflerin kolay bir şekilde uygulanabilmesi ve bizim damak tadımızı yansıtması belki de nefis yemek tariflerinin bu kadar sevilmesinde en önemli etkenlerden bazıları.  Unutulmaya yüz tutmuş yemek tarifleri, yöresel lezzetler, et ve sebze yemekleri, diyet tarifleri ve çikolatalı tatlılar tarifleri ile çok farklı kategorilerden geniş bir yemek tarifi yelpazesine sahip olan nefis yemek tarifleri sitesi, rakiplerinin açık ara önünde.

Yemek tariflerinin tamamının resimli ve hatta bir çoğunun da videolu olması her seviyeden mutfak kullanıcısının tarifleri basit bir şekilde yapmasına olanak tanıyor. Özellikle video içeriklerinin olması yemek tariflerinin eksiksiz bir şekilde uygulanmasını ve lezzetli yemeklerinin hazırlamasını sağlıyor. Unutulmaya yüz tutmuş olan yemek tariflerinden Türk mutfağına uyarlanmış dünya mutfağı lezzetlerine kadar çok geniş bir yemek tarifi listesine sahip olan Nefis Yemek Tarifleri kurulduğu günden günümüze kadar rakiplerinin hep bir adım ilerisinde.

Nefis Yemek Tarifleri ve sosyal medya

Nefis Yemek Tarifleri  internet sitesi dışında en popüler sosyal medya mecralarında da yer alıyor. Nefis Yemek Tarifleri Youtube kanalı Türkçe yemek tarifi içeriği paylaşılan diğer kanallar arasında açık ara önde. Her gün artan abone sayısı şimdilerde 840.000 i geçmiş durumda. Youtube dışında pinterest, instagram ve facebook gibi  sosyal medya kanalları üzerinden de takipçilerine seslenen Nefis Yemek Tarifler sosyal medya hesapları bu alanda rakipsiz görünüyor. Milyonlarca takipçinin ilgi ve beğenisi ile her geçen gün daha büyük bir kitleye ulaşan nefis yemek tarifleri, sosyal medyayı en etkin kullanan internet sitelerinden biri.

Cep telefonları için uygulamalar

Web sitesi ve sosyal medya hesaplarıyla rakipsiz görünen Nefis Yemek Tarifleri aynı zamanda mobil uygulamasıyla da bir rekora imza atmış durumda. Türkçe yemek tarifi uygulamaları arasında 4 milyondan fazla indirilmeyle en popüler yemek tarifi uygulaması kuşkusuz nefis yemek tarifleri.  Android ve ios işletim sistemleri için geliştirmiş olduğu uygulamaları Googleplay ve Appstore aracılığı ile ücretsiz olarak kullanıcılarına sunan Nefis yemek Tarifleri adeta cep telefonları ve tabletler için temel uygulamalardan biri haline gelmiş durumda.

Nefis yemek tarifleri neden bu kadar popüler?

Evet sosyal medyasıyla, web sitesiyle, uygulamalarıyla her alanda sektörün lider ismi nefis yemek tarifleri ama hala neden bu kadar popüler sorusuna yanıt bulabilmiş değiliz. Bu sorunun cevabını en doğru şekilde takipçilerinden alabiliriz diye düşünüyoruz. Neden nefis yemek tariflerini bu kadar seviyorsunuz veya ilgiyle takip ediyorsunuz sorusuna takipçilerin büyük oranda cevabı; ‘Çünkü tarifler evde bulunan malzemelerle ve hep iyi sonuçlar alıyoruz, yani güvenilir.’
Günün sonunda sebebi ne olursa olsun, nefis yemek tarifleri ekibi belli ki bu işi gerçekten iyi yapıyor ve yapmaya devam edecek, eğer henüz nefis yemek tarifleri ile tanışmayan varsa, sizleri de mutfağın kalbinin attığı yere, nefis yemek tariflerine davet ediyoruz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr