MUHALEFETİN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKTI

08 Haziran 2018 Cuma, 10:33

Susurluk’ta vatandaşlarla buluşan AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, “Mitinglerde görüyoruz ki maskeler düştü ve muhalefetin gerçek yüzü ortaya çıktı” dedi.

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili genel seçimleri için Susurluk’ta seçim çalışmasını sürdürdü. AK Parti Susurluk İlçe Başkanı Şükrü Gür, Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu ve ilçe teşkilatı üyeleriyle birlikte esnaf gezilerini sürdüren Demiraslan, vatandaşlarla da sohbet etti.

“Muhalefet satıp, yıkmaktan

başka bir şeyden anlamaz”

AK Parti olarak 24 Haziran’da milletin karşısına çıkmaya her zamankinden daha hazır olduklarının altını çizen Demiraslan, bu süreçte muhalefetin gerçek yüzünün de ortaya çıktığını söyledi. Demiraslan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a diktatör diye hakaret edenler, Afrin’de destan yazan kahraman paşamızı seçilirsem apoletini sökeceğim diye tehdit ediyor. Bir diğeri Cumhurbaşkanımızı memleketi satmakla itham ediyor ama mitinglerinde gelirsem yok TRT’yi satacağım, yok Külliyeyi satacağım, yok onu yıkacağım. Bunlar satıp, yıkmaktan başka bir şeyden anlamaz. Maskeleri düştü gerçek yüzleri ortaya çıktı. Dertleri millete hizmet değil, AK Parti gitsin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gitsin tek hayalleri bu. PKK’sı, FETÖ’sü bütün terör odakları ile içerde ve dışarda bulunan şer güçler halkımızın kafasını karıştırmak için gerek mitinglerde gerek meydanlarda gerekse basın yoluyla çeşitli söylemlerde bulunuyorlar. Balıkesirliler, 24 Haziran’da sandığa gittiklerinde bu zihniyeti yıkacak” dedi.

“Susurlukluların destekleri çok önemli”

Türkiye’nin 2023 ve 2071 hedeflerinin kapılarını sonuna kadar açılmasının istikrardan geçtiğine vurgu yapan Demiraslan, Susurlukluların desteklerinin de çok önemli olduğunu dile getirdi. Cumhur ittifakı ile içerideki ve dışarıdaki Türkiye düşmanlarına 24 Haziran’da en güzel cevabı vereceklerini ifade eden Demiraslan, “Ortadoğu’da, Kuzey Afrika’da bütün bu bölgede emperyalist güçler harita değişikliği istiyor. Müslümanların kanı dökülüyor. Şam, Bağdat, Halep, Musul yakıp yıktılar hepsini. Yaşananlara sadece bir ülke, bir lider itiraz ediyor. O liderin adı Recep Tayyip Erdoğan, o ülkenin adı Türkiye Cumhuriyeti.” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, 92 yıllık tarihi mirasa sahip Balıkesir İtfaiyesi’nin, Susurluk İtfaiye Grup Amirliği’nin yeni yerleşik istasyonunun açılışına katıldı.

Bir önceki yazımız olan AKIN: TARIM DESTEKLERİNİ İKİ KATINA ÇIKARACAĞIZ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x