Modern Tavan Aydınlatmaları Nasıl Yapılır? | Bandirma.com.tr

3 Aralık 2023 - 03:30

Modern Tavan Aydınlatmaları Nasıl Yapılır?

Modern Tavan Aydınlatmaları Nasıl Yapılır?
Son Güncelleme :

12 Haziran 2023 - 18:52

123
google haberler

Modern tavan aydınlatma sistemleri günümüzde en çok kullanılan aydınlatma yöntemlerindendir. Estetik görüntüsü ve kullanışlı yapısıyla mimari tasarımların olmazsa olmazıdır. Bu sistemlerin işlevselliği bilimsel çalışmalarla da kanıtlanmıştır. ProfilistLED modern aydınlatma işlemlerini doğru tasarım ve kusursuz uygulama metoduyla yapmaktadır. Led Profiller mekânları en doğru şekilde aydınlatarak insan sağlığına zarar vermenden verimin artmasını sağlar. İnsanların ışığa olan ihtiyacı ilk çağlardan itibaren geçerlidir. Fakat günümüzde üretici firmalar tarafından sadece ışık kaynağı yerine aynı zamanda estetik görüntüler de sağlanır. Aydınlatma sistemleri sanayi devriminde sonra değişmiş ve daha modern bir hâl almıştır. ProfilistLED ise 2016 yılından beri %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla hizmet vermektedir. Firma olarak hedefimiz özgün, kaliteli ve modern bir şekilde hizmet vererek insanların aydınlatmaya olan ihtiyaçlarını gidermektir.

Modern Aydınlatma ve Led Profil Modelleri

Modern tavan aydınlatma modelleri yapıları ve kullanım alanları bakımından birbirinden farklıdır. Pek çok model piyasada satışa sunulmakta ve insanların estetik duygusuna hitap etmektedir. Bunlardan biri olan PINO V modeli iç mekân aydınlatmalarında kullanılmaktadır. Montaj tipi olarak ise sarkıt montaj tipi uygulanır. Gövdesi metalden oluşan bu ürünün ışık kaynağı G9 + E14’tür. Genişliği 30 cm olan bu ürün 120 cm uzunluğundadır.

Ürünün montajı ProfilistLED tarafından kolay ve hızlı montaj tekniği uygulanarak yapılmaktadır. Müşteriler ölçülerde ya da bazı teknik özelliklerde değişiklik yapmak isterlerse firma ile iletişime geçebilirler. Bunun dışında internet sitesi üzerinden teklif iste bölümünden taleplerini iletebilirler. Diğer bir model olan AS modeli ise yine aynı şekilde iç mekân aydınlatmalarında kullanılmaktadır. Bunun dışında dış mekân aydınlatmalarında kullanılan modellerde vardır. Modern tavan aydınlatma sistemlerinde genellikle sarkıt montaj tipi kullanılır. Bu ürünü farklı kılan bir özelliği ise difüzörünün plexiglas olmasıdır. Watt’ı 30 watt olan bu ürünün lumeni 3000lm’dir. Bu model diğer modellerden biraz daha büyük olarak 40 cm genişliğinde ve 150 cm yüksekliğindedir. Modern tavan aydınlatma sistemlerinin dışında Led profil sistemleri de günümüzde yine en çok kullanılan aydınlatma sistemlerindendir.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x