Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mirza’dan Gençlere E-spor Müjdesi

Bandırmalı gençlere seslenen CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, “Belediye bünyesinde kuracağımız E-spor kulübüyle birlikte gelin, geleceği birlikte şekillendirelim. Teknoloji konusunda Bandırma’da bir devrim yapmaya hazırız” dedi.

Bandırmalı gençlere seslenen CHP

Gençlerin en büyük tutkularından birinin E-spor olduğunu dile getiren CHP Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, Bandırmalı gençlerin enerjisini, heyecanını ve yaratıcılığını desteklemek adına belediye bünyesinde E-spor kulübü kurulacağını müjdeledi. Türkiye’nin ilk E-spor araştırma merkezinin Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi bünyesinde kurulmasının kendileri için büyük bir şans olduğunun önemle altını çizen Mirza, üniversite ile işbirliği halinde gençlerin E-spor’a olan ilgisini daha da arttırmak ve yeteneklerini en üst seviyeye çıkarmak için her türlü hazırlığı tamamladıklarını söyledi.

“ESPOR GELECEĞE YOLCULUK”

E-spor’un sadece bir oyun değil, aynı zamanda bir gelecek yolculuğu olduğuna vurgu yapan Mirza, “Bilgisayar oyunları üzerinden rekabet etmek, strateji geliştirmek ve birlikte takım oluşturmak, gençlerimiz için bir yaşam tarzı haline geldi. İşte tam da bu noktada, Bandırma’da bir devrim yapmaya hazırız. Gençlerimiz strateji geliştirme, takım çalışması, liderlik becerileri gibi önemli yeteneklerini geliştirecekler.” diye konuştu.

“GELECEĞE GENÇLERLE BİRLİKTE BÜYÜK ADIMLAR ATMAK İSTİYORUZ”

Gençlerle birlikte geleceğe daha büyük adımlar atmaya hazır olduklarını ifade eden Mirza, “ Üniversitemizin hazırladığı altyapıdan da faydalanarak Bandırma’yı E-spor’da bir merkez haline getirmek için hep birlikte çalışacağız. Gençlerimiz Bandırma’yı E-spor’un büyülü dünyasında başarıyla temsil edecek. Ben buna inanıyorum. Hayal gücünüzle sınırlarınızı zorlayın çünkü biz sizin yanınızdayız” dedi.

 

 

 

nev bandırma