Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Mirza HYS Merkezi’ni Ziyaret Etti

17 Mart 2014 Pazartesi, 11:05

mirza-hysCHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza yoğun seçim çalışmalarını meclis üyesi adaylarıyla birlikte gerçekleştirmeye devam ediyor. Ziyaretler çerçevesinde  HYS’yi de ziyaret eden Mirza’yı kırmızı halılar sererek karşılayan HYS yetkilileri, ziyaretten memnuniyetlerini ifade ettiler.

Çalışanlarla da görüşen Mirza; “Görüyorum ki çalışan arkadaşlarımız arasında kadınlarımızın sayısı çok bu sizin başarınızın nedeni diye düşünüyorum. Kadınların ellerinin değdiği her şeyi güzelleştirdiklerine inanıyorum. Kadınlarımız güçlü ve karalı, özverili çalışmalarıyla başarıyı hak etmişler, başarılı olmuşlardır. Özellikle Türk kadınımızın başarısını tarihe geçmiştir. Bugün kadınlarımız her iş kolunda çalışıyor ve başarılı da oluyorlar. Meclis üyesi aday arkadaşlarımız içerisinde kadınlarımızın sayısı azımsanacak sayıda değil biz de kadına önem veriyoruz. Meclis üyesi aday arkadaşlarımızda hepsi birbirinden değerli bütün kadınlarımız gibi ve hepsi işlerinde başarılı üretken, hoşgörülü ve yaşamın içerisinde topluma faydaları olsun diye mücadele veren arkadaşlarımız. Onlarla gurur duyuyoruz.”

CHP Belediye başkan Adayı Dursun Mirza; biliyorsunuz ki belediyecilikte tecrübeliyim. Meclis  üyesi adaylarımız da genç, istekli, bilgili ve dinamik olan iyi bir ekip oluşturduk. Bandırma için düşündüğümüz projeleri böyle güzel bir ekiple gerçekleştireceğiz. Sizlerin desteğiyle dayanışma içerisinde geleceğin Bandırmasını şekillendireceğiz bunun için heyecanlıyız.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr