Son Dakika
30 Mart 2020 Pazartesi

Minik Öğrencilere Hediyeler Verildi

17 Şubat 2020 Pazartesi, 09:42

Merhum İngilizce Öğretmeni Harun Karacan anısına Babası Dursun Karacan ve Annesi Zülbiye Karacan tarafından hazırlanan atkı, bere ve kırtasiye malzemeleri, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun katılımıyla bugün düzenlenen bir organizasyonla kırsal mahallelerimizdeki ilköğretim okullarına dağıtıldı.

Dağıtım için hazırlanan kışlık aksesuar ve kırtasiye malzemeleri Edincik, Aksakal, Erikli ve Yeni Yenice’deki ilkokullarımızdaki minik öğrencilerimize hediye edildi.

Konuyla ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Tolga Tosun, yapılan organizasyon ile birlikte Merhum Öğretmen Harun Karacan’ın anısını yaşatmayı amaçladıklarını söyledi. Başkan Tolga Tosun: “Bir kaza sonucu 27 Temmuz 2014 tarihinde yitirdiğimiz Harun KARACAN’ın anısını yaşatmak amacıyla ailesi tarafından hazırlanan atkı, bere ve kırtasiye malzemelerimizi düzenlenen bu organizasyonla birlikte kırsal mahallelerimizdeki Edincik, Aksakal, Erikli ve Yeni Yenice’deki ilkokullarımızda eğitim gören minik öğrencilerimize dağıtımını gerçekleştirdik. İçinde bulunduğumuz kış aylarında çocuklarımız bu malzemeleri güle güle kullansınlar. Böylesine anlamlı bir davranış sergileyen Dursun amcamıza ve Zülbiye teyzemize teşekkür ediyorum. Bu vesileyle merhum öğretmenimize tekrar Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan CHP Balıkesir Milletvekili Akın'dan Marmarabirlik'e Ziyaret başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x