MİLLETVEKİLİ CANBEY’DEN BAŞKAN MİRZA’YA 3 SORU?

10 Ocak 2019 Perşembe, 11:29

Balıkesir Ak Parti Milletvekili Mustafa Canbey Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya sosyal medya hesabı üzerinden sorular yöneltti.

Geçtiğimiz günlerde Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın Balıkesir Büyükşehir Belediye hakkında yerel basına yaptığı açıklamalar sonrasında Balıkesir Ak Parti Milletvekili Mustafa Canbey sosyal medya hesabı üzerinden Başkan Mirza’ya sorular yöneltti. Canbey; Mirza’nın yerel basına yaptığı açıklamaların asılsız olduğuna ithafen “Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Büyükşehir Belediyesini suçlayıcı açıklamalar yapmış. Ardından da yaptığını iddia ettiği hizmetleri sıralamış. Bandırma halkı sizin yetersiz hizmetlerinizi iyi biliyor sayın Mirza …Büyükşehir Belediyesi hangi maaşı ödememiştir? İflas etmiş belediye görmek istiyorsanız CHP’li belediyelere bakın. Konuya çok girmek istemiyorum.
Size sadece 3 soru sormak istiyorum.

1- Bandırma Belediyesinin ne kadar gayrimenkulü satılmıştır?

2- CHP’li Erdek Belediyesinin bünyesinde çalışan memurların maaşlarını 14 aydır ödemediği doğru mudur? Bu belediye için iflas anlamına gelir mi?

3- CHP’li Ayvalık Belediyesi memur maaşlarını kaç aydır ödememektedir? Yoksa o da mı iflas etmiştir?” dedi.

Konu ile ilgili Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın cevabı kamuoyunda merakla bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan ELEKTRİK FATURANIZI %10 İNDİRİMLİ ÖDEMEK İSTERMİSİNİZ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x