Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

MHP’den Temad ziyareti

19 Mayıs 2014 Pazartesi, 14:14

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanı Karani Erkul,İlçe Başkan Yardımcısı Hakan Güzel ve Bandırma Belediye Meclis Üyesi Ayhan Yörükoğlu, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Bandırma Şube Başkanlığını ziyaret etti. Yaklaşık olarak 1 saat süren ziyarette MHP yönetimi Temad Bandırma Şube Başkanı Alaettin Süzgenli’den astsubayların sorunlarını dinledi.

Temad Bandırma Şube Başkanı Alaettin Süzgenli, 30 yıldır astsubayların özlük haklarının iyileştirilmediğini söyledi. Eski mezun astsubayların yeni duruma intibaklarının 12 yıldır yapılamadığına dikkat  çeken Süzgenli “Astsubaylar umutsuzca bekletilmektedir. Oyak ve  askeri vakıfların yönetiminde astsubaylara adil temsil ve söz hakkı verilmemektedir. Emekli olan astsubay çalışırken maaşının yüzde 85’ini alırken astsubay emekli olduğu zaman çalışırken aldığı maaşın yüzde 55’ini almaktadır. Biz adalet istiyoruz”dedi.

-Özlük hakları verilmelidir

MHP Bandırma İlçe Başkanı Karani Erkul’da konuşmasında “100 bine yakın muvazzafıyla ve 100 bine yakın emeklisiyle astsubaylar ve aileleri aldıkları terbiyeyle kendilerine yakışan vakar ve ciddiyetle,yetkili kurumların dikkatini çekmek ve haklarını almak için yıllardır,onurlu mücadele içerisindedirler. Astsubaylar bu güne kadar sabretmiş,umutla beklemiş ancak haklarını bir türlü alamamışlardır” dedi. 

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr