Metin Oktay İçin Özel At

03 Aralık 2019 Salı, 15:23
google news takip et mobil

Futbol tarihi içerisinde unutulmaz bir yeri bulunan Metin Oktay hipodromlarda da unutulmadı. Ölümünün yıl dönümü olması münasebeti ile birçok etkinlik taçsız kral için düzenlendiği bilinmektedir.

Bu etkinlikler içerisinde at yarışı sektörü de dahil olmuş oldu. Taçsız kral ile ilgili bir atın Metin Oktay’ın ölüm yıl dönümü içerisinde kendi isminin verildiği bir Arap safkanı Veliefendi hipodromunda sahneye çıktı.

Ölümünün 28. Yıl dönümünde Galatasaray’ın ve Türk futbolunun unutulmaz isimlerinden olan Metin Oktay ile ilgili birçok etkinlik ve çalışma yapıldığı bilinse de uzun süre koşu yapması beklenen Arap safkanına Metin Oktay isminin verilmesi hayranlarını son derece memnun etti.

Her ne kadar da ismi sürekli Galatasaray ile anılsa da Türk futbolu içerisinde bulunmakta olan tüm taraftarların sevgilisi pozisyonunda olan metin Oktay ile ilgili bu şekilde bir jestin yapılması tüm futbol camiası ve at yarışı camiası tarafından takdirle karşılandı.

Ata hayata iken Metin Oktay’a verilmiş olan ve halen ismi ile anılmakta olan taçsız kral ismi verilmiş ve yarışlarda bu isim ile koşması için tüm prosedürler çözülmüştür.

Maç Sonuçları

Gerek Türkiye ligi olsun gerek ise diğer istenilen ligler olsun merak edilen maç sonuçları öğrenilmesi mümkün olan bilgiler arasında bulunmaktadır.

Futbol meraklılarının ve bu konu ile ilgili bahis ve benzeri oyunlar oynayanların ihtiyaçlarının bulunduğu bu hizmet birçok kaliteli site ve uygulama tarafından verilmektedir.

İstenilen maçların sonuçlarının öğrenilmesinin yanı sıra hemen hemen her ligin canlı olarak takip edilmesi ve anlık olarak gol bilgilerinin alınması siteler ve uygulamalar içerisinde mümkün olmaktadır.

Kısa bir süre öncesine kadar telefon operatörleri tarafından belli bir ücret karşılığında verilmekte olan bu hizmet şimdilerde ücretsiz olarak verilmektedir.

Sitelerin içerisinde reklam izlemek istemeyen kullanıcıların ufak bir ödeme yapması ile bu sorun da ortadan kalkmaktadır.

Reklamlar ile ilgili bir sıkıntısı bulunmayan kullanıcıların her hangi ir ödeme ve benzeri işlem yapmalarına gerek bulunmamaktadır. Bu siteler her hangi bir üyelik istemeden bilgilerini kullanıcılar ile paylaşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bandırma BK, Avrupa'da 200. Maçına Çıkıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x